Стильні жіночі короткі стрижки фото новинки

Сьогодні пропонуємо розглянути жіночі стрижки новинки та ідеї на короткі волосся 2016 фото з назвами. Ці варіації зацікавлять багатьох читачів на увазі своєї незвичайної краси і витонченості, створених майстрами образів.

Модні короткі жіночі стрижки — фото новинки року

Навіть в наш час деякі чоловіки вважають, що короткі жіночі волосся надають хлоп’яцтва образом і позбавляють його жіночності. Такі індивідууми не сприймають експериментів і вважають, що жінка може бути красивою тільки при наявності довгого волосся. Однак майстри довели помилковість таких суджень і представили кращі новинки. На запропонованих фото можна побачити, наскільки жіночно і надзвичайно ніжно можуть виглядати жінки, які ризикнули змінити свій звичний імідж на користь коротких волосся. Крім того він вимагає менше догляду і дозволяє створити стильну зачіску за кілька хвилин. Пропонуємо розглянути варіанти і ознайомитися з назвами майстерень шедеврів.

Дуже стильні ідеї з чубком

Короткі стрижки на короткі жіночі волосся фото відображають всю глибину і неймовірну красу жіночого образу. З її допомогою можна висловити настрій, передати внутрішні відчуття і візуально омолодити жіночий вигляд. Модні стрижки 2016 фото на короткі волосся із чубчиком жіночі після 40 років дозволяють жінці виглядати набагато молодше паспортних даних. Потрібно лише вибирати варіант з урахуванням свого типу волосся (для тонких, кучерявих і ін), сезону і особливостей своєї зовнішності. Для зрілих, але вічно молодих душею жінок підійдуть такі варіації:

• Боб;
• Каре;
• Каскад і пр.

Ці завжди модні та актуальні назви не виглядають занадто зухвалими і радикальними, але і не занадто відверті. Як раз те, що потрібно для зміни старого і підбору нового таємничого і просто шикарного способу.


Креативні варіанти для тонкого волосся

Короткі Стрижки 2016 жіночі фото візуалізують креативність майстрів. Однак такі образи можуть собі дозволити тільки дуже впевнені в собі і не страшащиеся експериментів особи. Самий екстремальний варіант – панківський чубчик, розмальований різними кольорами (Ірокез). Але ж для створення креативної жіночої зачіски зовсім необов’язково робити такі радикальні заходи. Можна просто зробити незвичайну зачіску, додати кольорів (можна скористатися тоніком для фарбування, які легко змиваються після миття голови) або використовувати прийом начісування пасм.

На фото видно як можна покреативити із звичайною стрижкою, наприклад, Боб Каре дає можливість для польоту фантазії. Але, якщо дуже хочеться зробити креативну зачіску – не відмовляйте собі в задоволенні. Хороший варіант Грандж, Пікс або Гарсон. У будь-якому варіанті Ви відчуєте нові відчуття. Для початківців майстрів буде корисним подивитися відео уроки по створенню креативних образів (картинки з чубком і без неї). Відеоуроки допоможуть визначитися з правильним вибором і покажуть які види укладання підходять до тієї чи іншої стрижці.


Стрижки жіночі короткі для круглого обличчя

Загрузка...

Для власниць чарівного круглого личка фахівці рекомендують не сподіватися на природу мати, а вміло підбирати зачіски та укладки, які допоможуть добитися ефекту овального обличчя. В даному випадку відмінно підійдуть будь-які варіанти, які візуально витягують форму. Яскравий приклад – Боб з відкритим потилицею і видовженими пасмами спереду, Каре (краще з подовженням на середні волосся, відмінно підходить для тонких пасем) або поєднаний варіант новинка Боб-Каре. Краще відмовитися від чубчика або робити косою асиметричний зріз. Піксі також стане прекрасним вибором (зараз ця новинка на піку тренда). Вона піднімає верхню частину зачіски, що і потрібно для корекції форми круглолицим красуням.

Для повних короткі стрижки жіночі фото 2016

Тут підійдуть ті ж рекомендації, що і для круглолицих красунь. Але завдання ускладнюється тим, що потрібно візуально приховати повноту. Тому рекомендації фахівців зводяться до залучення уваги до самої зачісці/стрижці/укладання.

Якщо дівчина/жінка володіє певною сміливістю, вона може скористатися оригінальною та креативної варіацією: Напівбокс, Андрогін (новинка сезону) і ін. варіації під хлопчика з виголеним скронею або просто дуже короткі зачіски. Якщо дівчина скромна, можна спробувати менш викликають, але популярні форми: Асиметрія, Драбинка, Шапочка з подовженням, Боб Каре.

Модні тенденції диктують свої рішення. Сьогодні на піку топів градуйовані (новинка — особлива техніка зрізів) і асиметричні стрижки з чубчиком і без такої. Вони освіжають образ завдяки особливій технології виконання зрізів. Шукайте, пробуйте, експериментуйте і дивуйте!