Стемпинг на нігтях — фото та відео як робити стемпинг

Красивий і акуратний манікюр здатний перетворити будь-яку жінку, надати її ручкам привабливості і доглянутості. Привернути увагу до своїх нігтикам можна завдяки незвичайному дизайну, використовуючи зображення або візерунки на нігтях. Щоб створити яскравий і шикарний манікюр жінкам доводиться звертатися до професійних майстрів нігтьового дизайну, так як не всі володіють навичками малювання. Для тих, хто готовий до експериментів і бажає самостійно в домашніх умовах зробити манікюр актуальний, пропонуємо познайомитися з модною новинкою в нейл-арте — стемпингом, за допомогою якого ви швидко навчитеся створювати модний дизайн нігтів, наносити різноманітні візерунки, картинки, навіть не вміючи малювати.

Стемпинг на нігтях як робити?

Щоб навчитися правильно робити новомодний нейл-арт, необхідно розібратися, що ж таке стемпинг, які інструменти входять у спеціальний набір для творчості і як з ним працювати в домашніх умовах. Щоб легко освоїти уроки декорування нагідок вам допоможе покрокове керівництво і майстер клас процесу з детальними фото та відео для початківців. Впевнені, що наші барвисті фото і відеоурок будуть вам корисні і цікаві.

Що таке стемпинг для нігтів — секрети майстрів

Стемпинг – це створення малюнків і візерунків на нігтях за допомогою штампа. Штамп дозволяє перенести зображення на нігтьову пластину, покриту гель лаком або шелаком, а також базовим покриттям: кольоровим чи безбарвним. За короткий час, знаючи просту техніку виконання, ви можете отримати складний неординарний малюнок і оригінальний манікюр своїми руками, який виходить не гірше салонного. Замовити спеціальний набір для штампирования можна в будь-якому Інтернет-магазині, який спеціалізується на продажу товарів для нейл-арту. Як правило, даний набір коштує недорого, його ціна залежить від виробника, якості інструментів і комплектації. Головна порада від майстрів – купувати набір хорошої якості, оптимальний варіант – набір Konad, з якими просто створювати незвичайний дизайн. Відгуки про цих наборах тільки позитивні. Потрібно розуміти, що використання набору в перший раз може не призвести до бажаного результату і цікавий манікюр може відразу не вийде, тому бажано більше практикуватися і скористатися нашими порадами та рекомендаціями.

Що для цього потрібно?

Стемпинг на нігтях в домашніх умовах виконується за допомогою наступних засобів та інструментів:

— металева пластина (диск) з гравіюванням малюнків або принтів;

— спеціальний штамп для перенесення зображення на поверхню нігтика;


— скребок-скрапер для зняття і видалення надлишок лаку для рівності і чіткості малюнка;

— базовий лак-основа або лак щільної текстури з яскравим покриттям в один шар;


— закріплювач, рідина для зняття лаку.

Підготувавши все необхідне, можна приступати до створення модного манікюру.

Як правильно робити манікюр у домашніх умовах — дизайн покроково

Загрузка...

Наведене нижче покрокове керівництво з детальними фото допоможе вам легко і швидко робити надзвичайно гарний манікюр в домашніх умовах.
1. Перед тим, як робити модний манікюр, необхідно добре вимити руки, знежирити нігтики ацетоном і нанесіть базову основу або кольоровий лак.

2.Нанесіть лак на металевий диск з гравіюванням малюнка. Лак-фарба наноситься на всю поверхню трафарету.

3.Надлишки лаку необхідно швидко зняти за допомогою скребка – скрапера, на цьому етапі важлива швидкість і швидкість. Важливо правильно тримати скребок під кутом 45 градусів.

4.Беремо штамп і перекочуються рухами переносимо візерунок з диска. Щоб нанесення малюнка було чітким і ідеальним, слід робити хороший натиск і прикладати зусилля.

5.Тими ж перекочуються рухами картинка з штампика переноситься на ніготь. Дайте малюнку висохнути.

Стемпинг для нігтів — як користуватися з гель-лаком

Для степминга в якості покриття, на яке наносяться штампи використовується гель-лак. Головною перевагою стемпинга на гель-лаку є багаторазове нанесення малюнків, без необхідності фарбувати нігті, завдаючи новий шар звичайним лаком, якщо картинка розмазалася і потрібно її повторне нанесення. Базове покриття гель-лаком шелаком залишається. Але, при нанесенні штампа на поверхню нагідок, покритих гель лаком, є деякі секрети:
— не користуйтеся гель-лаком для малюнків, він не зможе відбитися на поверхні;
— знімати невдалі картинки з поверхні необхідно рідиною без вмісту ацетону;
— користуючись в якості базової основи шелаком, необхідно зняти з нього перед нанесенням картинок верхній липкий шар.

Свіжі ідеї і новинки року

Завдяки стемпингу ви самостійно, без допомоги професійних майстрів можете зробити бездоганний і розкішний дизайн нігтів в домашніх умовах. Трохи практики і – стемпинг на нігтях стане для Вас захоплюючим заняттям. Представляємо вашій увазі фото самих свіжих ідей манікюру і актуальні в цьому році новинки стемпинга.


Стемпинг для нігтів — відео уроки

Як робити стемпинг для нігтів в домашніх умовах можна подивитися на наступному відео:
Відео — стемпинг на гель лак — різні техніки

Відео — базовий урок

Відео — манікюр поради