Шатенка і брюнетка це який колір волосся?

Як виглядає блондинка – зрозуміло навіть тим, хто нічого не розуміє в кольорах і відтінках. Але рідкісний чоловік знає дійсне відмінність між шатенкою і брюнеткою. Багато хто навіть впевнені, що це різні назви одного і того ж кольору. А дійсно – шатенка і брюнетка, який це колір волосся? На цю тему сьогодні і пропонуємо поговорити більш детально, і ті, хто ще не знає відмінності між шатенками і брюнетками, вивчивши запропонований джерело зможуть легко розібратися в питанні і подивитися дійсну різницю на представлених фото.

Брюнетка та шатенка це який колір волосся фото

Серед чоловіків побутує думка, що брюнетка – це володарка чорного колір волосся, шатенка має руде або русявий колір. Але чи так це насправді? Більшість жінок усміхнеться незнання простих для розуміння речей. Але в даному варіанті не все так однозначно — часто справжня різниця криється не стільки в самому кольорі, скільки у відтінку.

У дослівному перекладі з мови законодавця моди шатен означає – коричневий, а брюнет з того ж французької перекладається, як каштан. Різниця необізнаній оці іноді буває майже не помітна, але все-таки вона існує, що зайвий раз доводять представлені Вашій увазі фото і картинки. Схоже, прийшла пора говорити на цю тему, тому давайте розбиратися у тонкощах разом.

Шатенка який це колір волосся?

Проводити паралель між шатенками і брюнетками можна спираючись на головну істину — другі включають у свою палітру більш темні відтінки. Якщо дівчина вибирає який відтінок їй вибрати, то перевага частіше віддається більш ніжним тонам, оскільки вони крадуть вік, повноту і не вимагають яскравого макіяжу. Можливо тому шатенки – найпоширеніша форма фарбування волосся саме в силу своєї особливої чарівності і витонченості. Так який же це колір? Він включає в себе величезну палітру відтінків:

• рудий карамельний;
• темний і світлий коньячний;
• горіховий так само всіх відтінків;
• русявий від світлого до темного і пр.

Іншими словами це проміжний варіант переходу від блондинки до брюнетці. В силу розмитості норми це може бути будь-яка варіація, досить підкреслити колір волосся правильним макіяжем і можна впокорювати будь-які вершини. Головне, щоб він підкреслював характер і поєднувався з іншими деталями. Фото прекрасно демонструють все багатство колірної палітри дивного кольору шатен.

Важливо відзначити і сучасні модні тенденції – сьогодні в моді природність у всіх її проявах. І, оскільки шатен асоціюється саме з натуральним кольором волосся, можна сміливо сказати – шатенки сьогодні номер один. На фото можна побачити наскільки просто і одночасно з цим розкішно і красиво виглядають шатенки.

Майстри перукарського мистецтва пропонують безліч технік, які ще більше підкреслюють натуральність (нехай навіть забарвлених) волосся. Яскравий приклад – техніка омбре за допомогою якої пекуча брюнетка легким рухом руки майстра перетворюється в чарівну шатенку. Аналогічно можна перетворити і блондинку – досить змішати шоколадний і горіховий тони фарби і нанести склад на волосся або окремі локони. Варто відзначити той факт, що блондинкою набагато простіше змінитися. Фото відмінно демонструють, як можуть виглядати подібні варіації.

Брюнетка це який колір волосся?

Традиційно натуральна брюнетка це темноволоса дівчина зі смаглявою шкірою і темним кольором очей. Однак слід зазначити, що це не завжди єдино вірне визначення, оскільки і тут можливі варіації:

• чорний (будь-який відтінок);
• шоколадний;
• всі відтінки каштанового від темного до світлого;
• темно русявий;
• коричневий;
• кавовий.

Важливо відрізняти і типажі, цього кольору притаманні холодний і гарячий. До першого відносять темноволосих красунь з смолисто чорними волоссям, кольору воронячого крила (синьо-чорний) також відноситься до цього типу. До гарячих брюнеткам відносять темноволосих дівчат з шоколадним, каштановим або золотисто-мідним відливом волосся. Як правило, це чуттєві дівчата з грайливим поглядом. Такі привертають найбільшу увагу протилежної статі. На запропонованих фото можна побачити наскільки чарівними та загадковими вони можуть бути.