Рукавиці гачком, в’язання рукавиць майстер клас

Всі ми пам’ятаємо колючі шапки, пов’язані ще нашими бабусями, від яких дуже сильно свербів лоб. Але найголовніше – їх нам в’язали з любов’ю, нам у них було тепло в холодну пору року. Ми пропонуємо Вам навчитися в’язати такі ж теплі і затишні речі, але вже з більш м’якою і ніжною пряжі.
Завдяки докладним майстер класами та відео уроків, ми можемо сьогодні самі пов’язати такі вироби. І почнемо ми з в’язання рукавиць гачком. Звичайно, їх можна пов’язати і спицями, але з гачком справа піде швидше.

Рукавиці гачком – схеми і опис в’язання рукавиць

Завжди приємніше носити ті речі, які були зроблені своїми руками. Або отримувати такі речі в подарунок. Особливо, якщо це – рукавиці. В них буде тепло і затишно взимку, вони відмінно зігрівають руки, а скільки емоцій можна отримати, при створенні такого аксесуара! Сьогодні ми пропонуємо Вам зв’язати гарні рукавиці з вовняної пряжі для порятунку від зимових холодів.

Рукавиці гачком– простий майстер клас для початківців

Ми використовуємо два кольори: білий і сірий, гачок 3,5 міліметрів.

Позначення:

 • В. П. – повітряна петля
 • СТ. – стовпчик
 • С. С. Н. – стовпчик з накидом
 • С. Б. Н. – стовпчик без накиду
 • Р. Л. С. С. Н. – рельєфний лицьовій стовпчик з накидом
 • Р. В. С. С. Н. – рельєфний виворітний стовпчик з накидом
 • Сірим кольором робимо кільце з 1 П.

  • 1 Р.: 3 В. П. + 11 С. С. Н. в кільце, закриваємо за допомогою С. С. білого відтінку (вводимо гачок в 3 В. П.).
  • 2 Р.: 2 В. П., в цю ж П. Р. Л. С. С. Н. (рельєфний лицьовій стовпчик з накидом), (С. С. Н. у С. з. Н. попереднього Н. і Р. Л. С. С. Н., під цей же С. С. Н. попереднього Р.) = до кінця Р., С. С. сірим кольором.
  • 3 Р.: 2 В. П., повторюємо всі дії з 2 Р. Закриваємо білим кольором.
  • 4 Р.: 2 В. П., гумка: Н. Л. С. С. Н. і Р. В. С. С. Н., т. о. в наступну П. Р. Л. С. С. Н., у слід. П. Р. В. С. С. Н., сірим кольором С. С.

  Інші Р. – без П. Р. як 4 Р., чергуємо Р. С. С. Н., 2 В. П., Р. Л. С. С. Н., Р. Л. С. С. Н., Р. В. С. Н.Н., С. С. білого кольору.

  Продовжуємо в’язати до довжини великого пальця. Нижче буде представлена схема, за якою ми зв’яжемо отвір для великого пальця.

  2 В. П., Р. Л. С. С. Н., С. Б. Н., 11 В. П., у 12 СТ. – С. Б. Н., далі по малюнку, С. С.

  Продовжуємо в’язати «тіло» рукавиці білим відтінком: чергуйте Р. СТ. по малюнку, в С. Б. Н. перед. Р. Р. В. С. С. Н., у кожну П. С. С. Н. В С. Б. Н. перед. Р. Р. В. С. С. Н., Р. Л. С. С. Н., С. С.
  Продовжуємо роботи як 4 Р., чергуємо Р. К. і Н. В. С. С. Н. Робимо потрібну довжину рукавиці. Самий останній Р. – візерунком «рачій крок».

  Щоб красиво зв’язати «палець»: сірим відтінком 2 В. П., 2 недовязанных С. С. Н. (П. на гачку не пров’язуємо), акуратно вводите гачком, щоб уникнути дірочок.

  3 П. разом, 11 Н. СТ., міняємо нитка на білу – 11 Р. СТ., 2 В. П., Р. СТ. – по малюнку. Всі слід. Р. – аналогічно 4 Р.

  В’яжемо до потрібної довжини, останній Р. з У. Б.: 2 В. П., 3 недовязанных Р. СТ., 2 П. у яких не робити. Решта 4 П. – однієї П. 3 недовязанных Р. СТ. в’яжемо, С. С. Закінчуємо полотно. Зашиваємо за допомогою голки. Наша рукавичка готова!

  Дитячі рукавиці гачком схеми і опис на 3 роки

  Красиві рукавиці з котиками з вовняної та акрилової пряжі (50/50). Ще ми взяли трохи ниток для вусиків, носика і кілька намистин для вічко.

  Опис роботи:

  34 В. П. в кільце. З 1 по 13 Р.: С. Б. Н. прямо. 14 Р.: 14 С. Б. Н., зробити отвір для пальця: 7 В. П., пропускаємо 7 П., продовжуємо в’язання. З 15 по 25 Р.: С. Б. Н. 26 і 27 Р.: У. Б. по 2 П. З 28 по 34 Р.: У. Б. по 2 П., всі П., які залишилися – стягнути разом. Далі нитку від отвору для пальця закріпити і в’язати С. Б. Н. до середини нігтьової пластини. Всі П. стягнути разом. Нижній край майбутньої рукавиці обв’язати 2 Р. Ц. Б. Н. білим відтінком.
  Робимо вушка: 18 В. П. в кільце, 5 Р. з рівномірним У. Б. В’яжемо до придбання форми трикутника. Для бантика 15 В. П. рожевим кольором. 2 Р. з П. Р. 6 С. Б. Н. на кожному повороті. 3 В. П. в кільце = 10 С. Б. Н. Коло, який менший по діаметру, пришити на більший, можна додати намистину в середину. Щоб рукавичка набула закінченого вигляду потрібно вишити мордочку. Ваша дитина буде в захваті!!!!

  Вяжем для дітей – рукавиці дитині

  Загрузка...

  Вовняні рукавиці з білого і бузкового кольорів відмінно підійдуть Вашій дитині. Якщо замінити бузковий на синій, то виходити відмінні рукавиці гачком для хлопчика. Нижче представлена схема на фото. Якщо Вам важко читати, то керуйтеся нашим описом.

  • 1 Р.: 23 В. П.
  • 2 Р.: 3 В. П. П., С. С. Н., в посл. П. 7 С. С. Н., С. С. Н. до кінця Р.
  • 3 Р.: В. П. П., С. Б. Н. 2 С. Б. Н.*6 СТ. попереднього Р.
  • 4 Р.: як 2 Р., для заокруглення СТ., близькі до верхівки, 2 С. С. Н.*6.
  • 5 Р.: як 3 Р. 3 С. Б. Н.*6 для заокруглення в СТ. перед. Р. через 1 СТ.
  • 6 Р.: як 4 Р.
  • 7 Р.: 5.
   Зв’язати дві такі деталі, щоб після пров’язати їх разом. Далі переходимо до частини з пальцем: 1 Р.: 2 В. П., 2 С. Б. Н. 2 Р.: перевернувши пров’язати 5 С. Б. Н. 3 Р.: л. сторона – 7 С. Б. Н. 4 Р.: 9 С. Б. Н., 5 Р.: 12 С. Б. Н., приєднатися до рукавички. 6 Р.: 12 С. Б. Н. 7 Р.: 15 С. Б. Н. в кільце. 8 – 12 Р.: 15 С. Б. Н. 13 Р.: 12 С. Б. Н. 14 Р.: 6 С. Б. Н., всі П., які залишилися – стягнути.

  Збираємо: дві половинки обв’язати по периметру бузковим кольором, прив’язати палець. Низ рукавиці: С. Б. Н., по С/Х 2. Далі по С/Х 3. Можна вишити гарну сніжинку – дитина буде в захваті від такого візерунка. Детальний майстер клас швидко навчить Вас цій техніці, якій невдовзі Ви опануєте досконало. Таким чином, можна пов’язати рукавички для дівчинки і для хлопчика.

  Як зв’язати рукавиці гачком для початківців покроково

  Теплі в’язані рукавиці для малюків, для новонароджених, для початківців і для досвідчених майстринь Ви знайдете тільки у нас в рубриці про в’язання. Дуже просто та легко навчитися в’язати, спираючись на зрозумілі схеми, докладний опис і відео уроки.

  Рукавиці гачком для початківців

  Найскладніше в цій справі – зрозуміти правильну послідовність дій, які потрібно виконувати. Це вийде набагато краще, якщо взяти для першого разу більш товсту пряжу. Ми вибрали 120 м/100 грамів, гачок відповідний – під номером 6.

  Отже, приступимо:

  Набираємо ланцюжок з В. П., яка по довжині повинна відповідати відстані від вершини найдовшою фаланги пальців до зап’ястя. Ця ланцюжок обв’язується С. С. Н. (дл круглого кута + 5 П. на вершині).
  Повернути полотно і продовжити С. Б. Н. Після чого знову перевернути і С. С. Н. Тут для круглого кута 2 С. Т. в 1 П*3. Краще зробити через 11 С. Т. Ось і готова наша половинка рукавиці. Таких нам потрібно дві. З’єднуємо отримані частини разом і обв’язка С. Б. Н. Важливо!!!! Не забудьте про отвір для пальця. У нас воно розмірів у 5 П.

  Для манжета: 1 Р. Ц. Б. Н., 2 Р.: С. С. Н., 3 Р.: пишні СТ., 4 Р.: «рачій крок».
  Проріз для пальця обв’язати С. Б. Н. У вн. стороні: У. Б. 1 П., у внут.: П. Н. І так в кожному новому Р.
  Отже, після того, як Ви досягли бажаної довжини – закріпіть і обріжте нитку. Як показано на фото нижче: можна пришити довгий ланцюжок з В. П., щоб рукавиці не загубилися. Це особливо добре для маленьких дітей.

  Ще один нескладний варіант рукавиць молочного кольору з вишитими квіточками.
  Це – опціональне додаток, його можна пропустити. Отже, приступимо до резинці, де її довжина – її висота. Спочатку наберемо ланцюжок з В. П. В кожному Р. набираємо спочатку В. П. П., в’яжемо за задню стінку. Довжина гумки – обхват Вашого зап’ястя. Коли вона готова зшиваємо її в кільце.
  Продовжуємо в’язання за всю П. до великого пальця. Якщо рука набагато товщі необхідно зробити П. Р. симетрично. Для дірки для пальця зробити 7 В. П., пропустити 7 СТ. і продовжити К. Р.
  До початку нігтів в’яжемо, потім зупиняємося і приступаємо до У. Б. в кожній 3 П., далі в кожній 2, стягнути все. Палець обв’язуємо по колу С. Б. Н. до нігтя, після чого знову приступимо до У. Б. в кожну 2 П., у слід. Р. – П. Вишивку робимо по малюнку на фото нижче.

  Як зв’язати рукавиці гачком для початківців відео

  Як зробити дитячі рукавички гачком відео урок:

  Рукавиці гачком для новонароджених

  Такі рукавиці потрібно не просто для порятунку від холоду, а, щоб Ваш малюк спокійно спав і не зачіпав себе пальчиками уві сні. Ми вибрали тонку пряжу складу бавовна, гачок 1,9 і стрічку з атласу.

  Опис роботи:

  • Кільце амігурумі з 6 С. Б. Н. затягуємо як можна тугіше.
  • 1 Р.: П. Р.*6
  • 2 Р.: (С. Б. Н., П. Р.)*6
  • 3 Р.: (2 С. Б. Н., П. Р.)*6

  На цьому в’язання рожевим відтінком закінчимо. Переходимо до білого кольору: 9 Н. С. Б. Н. Знову міняємо нитку: 1 Р. Ц. Б. Н. У лід. Р.: 2 П. П., С. С. Н., В. П., С. Б. Н. через 1 П.*до кінця Р. Закриваємо все це справа С. П.
  Красиво завершуємо периметр майбутньої рукавички: у 2 П. 5 С. С. Н., С. Б. Н., у 2 П. 5 С. С. Н. – до кінця. Тепер згодиться атласна стрічка, яку потрібно протягнути в отримані отвори і затягнути як мішечок. Зав’яжіть красивий бантик і готово!!!!

  Рукавиці гачком чоловічі

  Красиві чоловічі рукавиці – відмінний подарунок Вашому чоловікові , братові чи молодій людині. Ми взяли вовняну пряжу, т. к. це – найкращий матеріал для зимових холодів, який забезпечить Вашим рукам хороший захист від холодів.

  Знадобиться на чоловічу руку близько 175 грамів сірого (основного кольору) і кілька грамів чорного (або будь-якого іншого на Ваш вибір). Будемо виконувати роботу гачком, який відповідає товщині обраної нитки.

  Їх ми починаємо в’язати по колу (від перших 34 В. П.). Кільце має бути такого розміру, щоб вільно надевалось на кисть руки і так само вільно знімалося. Т. о., потрібно розрахувати потрібну кількість В. П. 1 Р.: 34 С. С. Н. Другий Р. і всі наступні: 1 С. С. Н. опуклий, 1 С. С. Н. увігнутий / впуклий. В’язати таким чином до великого пальця. Після цього кроку – переворот полотна, провязка у зворотному напрямку. Це зроблено для того, щоб вийшло рівне і красиве отвір для пальця. Потім знову продовжуємо в’язати так, як раніше. Коли Ваше виріб досягне такого розміру, що дійде до зап’ястя: 2 Р. Ц. Б. Н.
  Великий палець на рукавичці: отвір для нього обв’язати по краю 1 Р. С. С. Н. Останні Р.: 12 С. С. Н, 6 С. С. Н.
  Як Ви вже помітили, у нас вийшли красиві мітенки. Можна залишити так, а можна дов’язати верх. Для цього 1 Р.: 6 С. Б. Н., 12, 18, 24,3 о. Наступні 36 С. С. Н. з 2 по 6 Р. З 7 по 11: 36 С. С. Н. у кожному Р. Верх можна пришити, або приєднати за допомогою гудзики.

  Як зв’язати мочалку рукавицю гачком з витягнутими петлями

  Отже, ми взяли поліпропіленові нитки рожевого та білого кольорів і відповідний за розміром гачок. Тут буде чергуватися простий візерунок: 1 Р.: С. Б. Н., 2 Р.: В. П. (витягнуті петлі).

  Набираємо ланцюжок 56 П. в кільце.

  2 Р. Ц. Б. Н., один ряд В. П., ряд С. Б. Н., Р. В. П. – до великого пальця. Робимо отвір: пропускаємо 12 П., 12 В. П.

  Продовжуємо в’язання до верхнього краю мізинця.


  Переходимо на білий колір. Починаємо У. Б. до закриття всіх П.


  Великий палець – 1 Р. Ц. Б. Н., 2 Р.: В. П. Обв’язати по нижньому краю С. Б. Н., не забуваючи зробити петельку для підвішування, використовуючи білий колір.