Плетіння кісок на середні волосся фото покроково

Дівчина повинна виглядати добре не тільки для урочистостей, а й у будні, сидячи вдома. Для цього не обов’язково бути перукарем, створювати розкішні зачіски можна в домашніх умовах своїми руками. Плетіння кіс на середні волосся покрокове фото для початківців навчать створити привабливий і жіночний образ на кучері будь-якої довжини, але ми зробимо акцент на середніх. Техніка досить проста, тому навчання не забере багато часу.

Найважливіше те, що ці прості, нескладні зачіски можуть бути повсякденні і вечірні.

Коси на середні волосся (фото уроки поетапно)

Модний варіант – водоспад. Його плетіння починається з косого проділу. З більшої сторони беруться три пасма і переплітаються як при звичайному плетінні. Ось тільки пасмо, яка виявляється внизу залишається. Нижню третину підбираємо з наступних локонів по руху, а верхній трохи розширюємо, додаючи пасма. Основа такої зачіски – косичка навколо голови і ніжно спадають пасма, що проходять через неї. Як правило, закріплюють зачіску шпильками або сплітають із зустрічною косичкою з протилежного краю. Але якщо поекспериментувати, то можна закріпити її і по-іншому.

Французький стиль дозволяє зробити шикарну зачіску з вузлом. Цей вид трохи складніше, однак, ідеально підійде для будь-якого торжества. Спочатку нанесіть на корені віск, щоб зробити їх слухняними. Тепер плетемо косу з одного боку вздовж потилиці і там її кріпимо шпильками. Повторюємо таку ж плетіння і з іншого боку. Розпущене локони злегка начешіте, щоб вузол не здавався малим. З пасом сформуйте джгут, а з нього коло, кінці сховавши в середину кола. Всю зачіску зафіксуйте шпильками і бажано лаком.

Актуальною є косичка з чотирьох пасм. Зачіска робиться на основі 4 пасм, де спочатку переплітається 1 і 2 пасмо, а також 3 і 4. Після переплітаємо центральні пасма. Повторюйте ці кроки до закінчення плетіння. Така зачіска виходить об’ємною, її можна компонировать з стрічкою.

Завжди оригінальний і модний колосок. Дана косичка дозволяє зробити як покладену зачіску, так і пишну, якщо плести колосок не всередину волосся, а поверх них. Кожна власниця може зробити практичну косу-джгут. Для цього потрібно зробити невимушену укладання тому і зав’язати хвіст у потилиці. Тепер розділіть його на дві однакові пасма і сформуйте з кожної не тугий джгут, переплетіть їх між собою.

Дуже просто сплести собі самостійно коси в стилі бохо. Для цієї зачіски краще брати волосся на третій день після миття. Спершу сплетіть французьку косу по всій голові. Коли дійдете до протилежної скроні, сплетіть звичайну косичку, але не додавайте нові локони. Кінець сховайте під корону.

Вдалим варіантом стане датська коса (друга назва – зворотний), от тільки зробити її самої буде не просто. Не забувайте, що чисті волосся буду розсипатися і ковзати, тому краще їх зафіксувати спеціальним засобом. Зробіть косий проділ і частину волосся від маківки зачешіть назад. Починайте плести, підкладаючи пасма знизу, тобто навпаки. Волосся додавайте з боків, доплетая косичку до маківки. Кінець зав’яжіть гумкою, а саму косу злегка розтягніть по краях, що б вона стала об’ємною. Після кінчик коси заколіть шпилькою під волоссям.

Повсякденні зачіски самій собі на кожен день







Вечірні ідеї на торжество







Відео уроки для любительок красивих оригінальних зачісок

Загрузка...

Не менш цікавою вважається зачіска з ажурних кіс. Її принцип полягає у плетінні трьох зворотних кос. Розділіть волосся на 3 рівні частини і починайте плести із середньої частини, тільки вона повинна починатися вище, ніж ліва. Потім заплетіть праву і ліву частини, усі кінці можна зафіксувати або гумкою або невидимками. Тепер трохи розтягніть бічні коси і зачіска готова. Ажурне плетіння підходить не тільки на середні волосся, але і на більш короткі стрижки, такі як каре.

Не дивлячись на свою класичність і банальність, однією з найпопулярніших кос є риб’ячий хвіст. Її можна плести як із середини голови, так і з зав’язаного хвоста. Для цього розділіть волосся на дві частини, а з них перейдіть по тонкій прядки, перехрестивши їх між собою. З кожної частини беріть за прядки і вкладайте в середину. Так вийде риб’ячий хвіст. В залежності від того як ви затягніть пасма, плетіння буде тугим або вільним. Краще буде виглядати трохи расчесанная косичка, так ви приберете строгість і додасте образу якоїсь недбалості.