Плетіння кісок для дівчаток фото відео уроки для початківців

Плетіння кісок для дівчаток фото покроково для початківців поширене повсюдно. Ніхто не посперечається, що на сьогоднішній день в моду міцно увійшли кіски. Будучи зачіскою, номер один на кожен день все більше дівчаток постегают плетіння волосся. Легке виконання зможе освоїти кожна школярка, якщо буде слідувати всім необхідним правилам.

Важливо пам’ятати деякий кількість нюансів, що дозволять вам добитися якісного виконання вашої зачіски:

1. Не варто пережимати руками вашу косу. Необхідно чергувати ослаблення і затиск пасм. Маленьким дівчаткам дуже важливо щоб косичка зберегла свій вигляд, але не передавлювала голову дитини.

2. Варто виключити складні плетіння коси і дівчинці вранці. Це може надовго зіпсувати день не тільки дитині, а й вам. Слід віддавати перевагу легким, простим косам.

3. Прикрашайте коси вашої дитини красивими шпильками, стрічками, гумками і бантами. Це додасть впевненості дівчинки і підвищить її настрій.

Як робити швидко і легко красиві зачіски для дівчаток

Поетапне виконання зачісок дозволяє змайструвати грамотну косу школярці. Коса буде доречно виглядати під жакет або шкільну форму.

Як плести гарні коси?
Для дівчаток існує кілька варіацій кісок:

1. Павутинка
2. Колоски звичайні
3. Джгут з коси
4. Плетіння навиворіт
5. Джгутик з волосся
6. Об’ємна коса.

Виконати дані техніки поетапно в домашніх умовах не складе особливої праці.
Павутинка одна з найбільш простих і швидких щодо виконання зачісок. Кожна мама зможе заплести косу своїй дівчинці вранці в умовах браку часу. Робиться вона з техніки переплетення. Варто плести звичайну косу, але вивертаючи і витягуючи пасма із загального каскаду. Якщо зачіска виконується на будь – яке свято, можливо, прикрасити її красивими квітами. Приклади існують в інтернеті.

Колосок звичайний. Дана варіація коси відмінно підійде початківцям. Важливо починати заплітати косу кошики починаючи з коренів волосся, з серця, що забезпечить повний захоплення і об’ємне плетіння. Майстер — клас плетіння кіс дракончик з гумок вельми поширений останнім часом. Уроки російською і на короткі волосся на випускний можливо знайти в мережі.

Коса навиворіт це той же колосок, лише з випущеними прядками збоку. По техніці волосся закидываются по колу одна на іншу, а під низ. Найчастіше під центральні прядки. На виході виходить об’ємна коса, яку можна прикрасити живими квітами, шпильками або стразами. Можна спробувати свої сили на манекені. Як зробити варіанти?

Джгут з коси. Це більш складна варіація коси для дівчинки. Для її плетіння необхідно дотримувати ряд правил та етапів роботи:
1. Ретельно розчісуємо волосся. Робимо як можна більш високий хвіст. Краще кінський. Важливо стежити, щоб він був максимально акуратний.

2. Відділяємо одну прядку, бажано не тонку і як слід її прочісуємо. Решта волосся в хвості плетемо за принципом виворітного коси. В результаті ви отримуєте кілька частин хвоста, при цьому варто пам’ятати, що не можна занадто затягувати і затискати волосся, адже в кінці у вас повинна вийти об’ємна косичка. Якщо волосся багато і вони досить густі, вам буде складно спочатку зібрати і утримати всі локони в хвості.

3. Вільну пасмо скручує в джгутик якомога щільніше. Джгут повинен бути зафіксований. Можна використовувати для цих цілей невидимки.

4. За бажанням можна злегка ослабити джгут-пучок, витягнувши кілька пасом. Так ваша зачіска буде виглядати більш недбало, що є трендом цьогорічного сезону.

Об’ємна коса. Часто зачіску павутинка плутають з об’ємною варіацією коси з стрічкою. Проте відмінність лише в техніці плетіння. Ваше завдання виконати техніку плетіння таким чином, щоб з усіх боків ваша косичка виглядала красиво і презентабельно.

Для такої зачіски необхідно виділити пасмо волосся з чола навколо голови, далі плетемо щільну косичку на рогатці поряд із французькою. Необхідно розділити хвіст на 4 частини. Переплітати слід третю пасмо і другу. Як сплести? Спочатку вам може здатися даний процес є досить складним, але з часом ви наб’єте руку і за лічені хвилини зможете вибудувати зачіску вашій доньці. Відеоурок можна знайти безкоштовно від Ольги в перукарні онлайн.

Різновиди кос і колосків — зачіски в школу


Ідеї для самих маленьких для походу в дитячий садок


Ідеї з стрічками для маленьких принцес

Загрузка...
Плетіння кісок для дівчаток, відео

У мережі існує достатня кількість відео, в яких вказані найдрібніші подробиці плетіння будь-якого виду кос. Однак у деяких випадках необхідні зачіски на короткі волосся. Можна використовувати техніку водоспаду з кісок. Для цього необхідно заплести безліч кісок дрібного плетіння і кілька з боків. Це створить видимий обсяг і ефект густих волосся.

Якщо у вашої дочки є чубчик, можна зачесати її назад, прихопивши деякі прядки, і потім заколоти їх шпильками або невидимками. Це дозволить бути дитині різноманітної кожен день, змінювати образи не тільки під одяг, але і під настрій.

Ігри для чайників називають косоплетение. Схема навчання в картинках браслетів з бісеру і техніка ще один відеурок , рекомендований до перегляду.