Пінетки гачком схеми і опис для новонароджених

Гачком пінетки зв’язати може не кожен. Для цього потрібно терпіння і трохи базових знань з в’язання. Тому якщо ви зважилися порадувати «маленьке диво» обновкою, зробленої своїми руками, ми навчимо вас як красиво і правильно зв’язати пінетки гачком. Пінетки для початківців — це буде перша частина великого уроку, далі ми перейдемо до більш складних моделях.

Уроки в’язання гачком для початківців (схеми з покроковим описом)

Дану частину статті можна назвати «навчання для чайників або як швидко і легко зв’язати гачком пінетки». Для початківців це справжня знахідка, так як велика кількість фото, відео і покрокова інструкція допоможуть вам розібратися в цій нелегкій справі. Отже, майстер-клас «як навчитися в’язати найпростіші пінетки».

Найпростіші пінетки для бебі (урок для початківців рукодільниць)

Якщо ви навчитеся в’язати найпростіші моделі, ви зможете фантазувати і перетворювати їх в смішні звірятка (мавпочки, зайчики, баранці, ведмедики), цікаві фрукти (полунички, яблучка). Також можна просто красиво обв’язати край або прикрасити шкарпетки, які будуть красиво поєднуватися, наприклад, з пов’язкою на голові і, вуаля, шикарний комплектик готовий.

Легкі модельки на літо або для будинку можна зробити на повстяній підошві.

Для даної моделі (розмір підошви 10 см) необхідна м’яка пряжа (акрил 100 %, 50 г/ 200 м) 2-ух квітів.

Набираємо 12 в. п.+ 3 в. п. п. (разом 15 в. п.), вводимо гачок у 4-ю від гачка петлю ланцюжка і в’яжемо 3 ряди по даній схемі.

Провязав три ряди, переходимо на інший колір.

4-ий ряд — в кожен стовпчик (задня частина) петлю пров’язуємо без накиду. У результаті повинно вийти 56 петель.

5-ий пров’язуємо так само. В результаті вийде два ряди, провязанные білою ниткою.

Знову переходимо на блакитний. Починаємо з провязывания «шишечки» (2 повітряні петлі, після 2 незакінчених стовпчика, далі одна повітряна петелька).

Пропускаємо одну петлю і знову робимо «шишечку».

Далі — одна повітряна петля.

Так пров’язати цілий ряд і замкнути. 7-ій в’яжемо також, як 6-ий.

Замикаємо ряд і обриваємо нитка. Зазначивши середину, білою ниткою починаємо в’язати мисик.

Вводимо гачок в задню стінку петлі в’яжемо білу «шышечку» з двох незакінчених петель.

Далі в’яжемо «шишечки з трьох незакінчених петель до середини (повинно вийти 14 штук). Остання гулька з двох незакінчених петельок.

Перевертаємо і також в’яжемо «шишечки».

Повинно вийде 7 штук, після чого необхідний їх з’єднати.

Далі — 4 «шишечки».

Закінчити ряд тим же способом.

Ще 2 ряди і переходимо знову на блакитний колір.

Прикрашаємо край, пров’язуючи три повітряні петлі для кожного стовпчика.

Готово!

Майстер клас з докладним повним описом (покрокове фото)

Крок за кроком ви засвоюєте основи, які допомагають переходити до більш цікавих моделей. Коли починаєш з нуля, всі маленькі корисні секрети допомагають швидко рухатися вперед, тому пропоную перейти на більш складні пінетки гачком для початківців з покроковим описом.

В’язані кросівки для дітей

Загрузка...

Кедики «Адідас», зроблені своїми руками оцінять справжні джентльмени.

Для цього «щедевра» вам знадобиться тонка біла бавовняна пряжа ( бавовна 100%, 50гр./150м.), гачок №2 і 3 години вільного часу.

Починаємо з підошви. Підошва в’яжеться з даною схемою.

Далі без надбавок — 2 стовпчики з одним накидом. Між рядами вишиваємо смугу контрастного відтінку (візьмемо синій).

Носок в’яжеться з передніх 30-ти петель. 1 ряд — стовпчики без накидов, 2 — стовпчики з накидами (3 петлі і з однією вершиною). Повинно залишитися 10 петель.

З’єднуємо всі 10 стовпців, переводимо нитка у початок ряду пров’язуємо 2 ряду стовпчиків без накиду.

7 рядів — стовпчики з накидом.

Язычек закінчується трьома рядами з білої нитки. Після можна обв’язати виріб по периметру.

Вишиваємо логотип, втягає шнурок. Готово!

Літні сандалики дитині своїми руками

Якщо ви любите дитячі в’язані сандалі для літа, навчившись в’язати підошву, ви зможете придумати море ідей і створити велику кількість цікавих моделей.

Далі створюємо верх взуття.

Поверніть підошву вдвічі і знайдіть серединку в носовій частині. Серединка повинна дорівнювати 5 стовпчиків. Прив’яжіть звичайним вузликом нитку і зв’яжіть 13 повітряних петель, потім полустолбиком без накиду (пст.б.н.) прикріпіть до протилежній стороні носика (відстань 5 ст. б.н.). Далі в’яжіть за схемою 2 ( тільки те, що позначено блакитним і темно-червоним кольором). Носик має вийти як на рис. 3. Нитка не обривати. В останньому рядку ви причепилися 2 полустолбиками б.м до підошви.

Далі:
1 ряд: 3 в. п., приєднайте їх пст.б.н. до ремешочку (пропустіть 3 ст. с. н.). Зв’яжіть 34 ст. с. н. і так само приєднайте пст. б. н. до ремешочку.
2 ряд: 1 в. п. і весь ряд ст. б.н. = 35 ст. б.н.
3 ряд: Знову 3 в. п. і 34 ст. с. н., 4 в. п., 3 ст. с. н. в серединку ремінця, 4 в. п.
Далі ряд арочок для стрічки. 5 в. п., ст. с. н. через 1ст.с.н. попереднього ряду. Ст.с.н., 1 в. п., ст. с. н. повторювати весь ряд по колу.
Наступний ряд почніть з пст. б.н. в арку, 4 в. п., ст. с. н., 1 ст. п., ст. с. н. знову в арку. І так весь ряд.

Дитячі черевички для дівчаток (в’язання гачком)

Хрестильні сукні або ажурна шапочка шикарно виглядатимуть в комплекті з в’язаними гачком туфлями з намистинками. Зробіть їх у вигляді балеток або мокасин. Найголовніше, щоб пряжа була м’яка і приємна для дитячої ніжки.

Туфельки-пінетки гачком для початківців з покроковим описом (гачком).

Можна взяти будь-які, які вам сподобалися, бавовняні нитки і гачок №2,5. Починаємо з підошви (дивимося на схему нижче).

Якщо ви важко орієнтуєтеся в схемі, пропоную детальніше остновится на цьому етапі.

Набираємо 17 повітряних петель (починаємо в’язати з 3-їй).

1ряд: 7 стовпчиків без накиду, 7 стовпчиків з накидом, 7 стовпчиків з накидом в останню петельку (і продовжуємо в’язати по іншій стороні нашої ланцюжка), 7 стовпчиків з накидом, 7 стовпчиків без накиду, 4 стовпчика без накиду в останню петельку, з’єднувальний стовпчик.

2 ряд: 3 повітряні петлі, стовпчик з накидом в той же основу. 14 стовпчиків з накидом, (2 стовпчики з накидом з однієї петельки) — 5 разів, 16 стовпчиків з накидом, 3 стовпчики з накидом з однієї петлі, 4 стовпчики з накидом з однієї петлі, 3 стовпчики з накидом з однієї петельки, з’єднувальний стовпчик.

3 ряд: 3 повітряні петлі, 15 стовпчиків з накидом, (2 стовпчики з накидом з однієї петлі, стовпчик з накидом) — 2 рази, (3 стовпчики з накидом з однієї петельки) — 2 рази, ( стовпчик з накидом, 2 стовпчики з накидом з однієї петельки) — 2 рази, 16 стовпчиків з накидом, (2 стовпчики з накидом з однієї петлі, стовпчик з накидом) — 2 рази, (3 стовпчики з накидом з однієї петельки) — 2 рази, ( стовпчик з накидом, 2 стовпчики з накидом з однієї петельки) — 2 рази, з’єднувальний стовпчик.

4 ряд: повітряна петля, обв’язуємо весь ряд стовпчиками без накиду, закінчуємо з’єднувальним стовпчиком.

5 ряд: 3 повітряні петлі, в’яжемо весь ряд стовпчиками без накиду за задню полупетельку нашої підошви, закінчуємо ряд з’єднувальним стовпчиком.

6 ряд: 3 повітряні петлі, весь ряд в’яжемо стовпчиками з накидом, закінчуємо з’єднувальним стовпчиком.

Переходимо на білу нитку.

7 ряд: 3 повітряні петлі, 15 стовпчиків з накидом, (2 стовпчики з накидом пров’язуємо разом із загальною вершиною) — 10 разів, довязываем ряд стовпчиками з накидом, закінчуємо з’єднувальним стовпчиком.


8 ряд: 3 повітряні петлі, 14 стовпчиків з накидом, (2 стовпчики з накидом пров’язуємо разом із загальною вершиною) — 6 разів, довязываем ряд стовпчиками з накидом, закінчуємо з’єднувальним стовпчиком.

Робимо 5 з’єднувальних петельок. Розгортаємо нашу пинеточку і в’яжемо з внутрішньої сторони.

9 ряд: 3 повітряні петлі, 27 стовпчиків з накидом.

Для ремінця набираємо 20 повітряних петельок. 10 ряд: в’яжемо в четверту петлю від гачка стовпчик з накидом, 2 повітряні петлі, 2 стовпчики попереднього ряду пропускаємо і в’яжемо 2 стовпчики з накидом, знову в’яжемо 2 повітряні петлі — пропускаємо 2 петлі попереднього ряду і плетемо до кінця рядки стовпчиками з накидом.

Майже готове, тому пропоную обв’язувати виріб стовпчиками без накиду.

Пришиваємо бантик, ґудзики, намистинки.

Відео уроки — в’яжемо пінетки для новонароджених

В мережі є величезна кількість авторів-рукодільниць. Приміром, у Василини Жилтковой є свій канал на ютуб, де вона виставляє відеоуроки, які ви можете дивитися безкоштовно. І таких авторів дуже багато в мережі.

Отже, найцікавіші ідеї для модного малятка.

Красиві пінетки-черевички»Крокодильчики» за один вечір

Такі моделі в’яжуться дуже швидко і легко не дивлячись на лусочки.

Теплі чобітки (уггі)

Високі черевики або чоботи з вовняної пряжі (можна травички) створимо для більш холодного часу. На малюка, якому всього пару місяців, вони будуть виглядати дуже мило.

Балетки для принцеси

МК — Кеди для хлопчика

Незвичайні білі ажурні «рафаэльки» для маминої ляльки

Затишні тапочки «Міньйон» для малюків

Стильненькие «Зефірки»

Новорічні ідеї «Дід Мороз»