Модні спідниці осінь зима — фото

Спідниця — це геніальний винахід, яке здатне зробити будь провальний образ шикарним і жіночним. У цьому сезоні багато дизайнерів робили акцент саме на цій частині жіночого гардеробу, так що легко можна сказати, що цей рік оголошено роком «спідниці»!

Якщо говорити про модні тренди, то на першому місці, звичайно, спідниця-олівець, яка підходить всім і для будь-якого випадку. До речі, вона у списку базового гардероба, тому мати її зобов’язана кожна, поважаюча себе жінка.

Максі, які закривають навіть взуття, стала хітом сезону, але наскільки полюблять її модниці ми ще подивимося.

Спідниця-трапеція стала несподіваним трендом і, скоріше, «привітом» з минулого. Така спідниця вимагає красивий каблучок і струнку фігуру, інакше ви будете виглядати безглуздо.

«Гусяча лапка» і «леопард» — головні принти в цьому сезоні. Класика знову зайняла перші місця, за що «спасибі» дизайнерам.

Якщо говорити про новинки, то це шкіряна спідниця. Вона красиво поєднується з ніжним шовковим верхом, який більше нагадує комбінацію. Виглядає такий образ дуже жіночно і сексуально.

Плісировані спідниці повернулися, але вже в більш короткому варіанті.

Міні з декоративними гудзиками спереду підкорили світ моди, а скоро з їх допомогою ми будемо підкорювати чоловічі серця.