Макіяж для карих очей покрокове фото

Ми підібрали для вас фото — і відеоуроки «макіяж очей карих очей)» для брюнеток, блондинок, шатенок і рудих з карими очима від кращих візажистів з самими цінними порадами.

Кароокі красуні зможуть правильно підкреслювати свої яскраві очі і зводити з розуму всіх чоловіків.

Макіяж очей (для карих очей) покрокове фото

Діловий щоденний «мейк ап» — це простий нюдовый варіант світло-коричневих відтінків. Він повинен бути швидкий і в натуральних відтінках, тому підходить навіть для підлітків для походу в школу.

Стильний святковий макіяж припускає використання яскравих тіней і помади соковитих відтінків. Ідеальний на випускний, весілля до подруги або вечірку.

Денний на кожен день макіяж для карих очей фото

Природний повсякденний в коричневих тонах підходить, як для блідою, так і для смаглявої шкіри. Власницям темного волосся можна додати легку межресничную стрілку і ніжний рожевий відтінок помади.

Правильний і універсальний макіяж для маленьких, вузьких і глибоко посаджених очей.

Як зробити вечірній макіяж для очей (для карих очей)

Ідеї для вечора можуть виконуватися найекстримальнішими способами: золотий підводкою, тушшю, з яскравими різнобарвними стрілками, помадою кольору гнилої вишні. Найголовніше запам’ятати золоте правило: якщо ви робите акцент на очах, губи повинні бути білі або блідо-рожеві; в разі вибору темною або червоної помади, слід вибирати тіні світлих натуральних відтінків.

Якщо говорити про класичний — це яскравий димчастий смокі айс ( можна чорний темними тінями або олівцем в коричневих тонах).

Варіант 1

Варіант 2
Відео уроки російською

Загрузка...

Улюблений всім і ютуб допомагає сучасним модницям навчитися робити самій собі в домашніх умовах гарний професійний MakeUp.

Ранковий скромний на роботу (поетапно)

Ніжний у стилі пін-ап

Кращий варіант для святкування дня народження

Освіжаючий святковий під синє плаття

Гарний весільний для нареченої (покроково)

Східний для круглого особи (арабська)

Вечірній варіант