Колорування волосся фото на темні і світлі волосся у 2017 році

Колорування є одним з найпопулярніших способів зміни своєї зовнішності і вдосконалення свого зовнішнього вигляду. Воно надає неймовірний об’єм і блиск локонам, тим самим підкреслюючи вашу зачіску, надаючи їй елегантності. Існує величезна кількість видів колорування, таких як бейбилайтес, балаяж, омбре, кольорові відблиски. Тонування пасм в різні кольори надає стрижці шарм і максимальну привабливість.

Колорування у домашніх умовах можна здійснити для абсолютно будь-якого типу і кольору волосся: темні, світлі, русяві, тонкі та густі.
Якщо Ви володарка темного кольору — Вам відмінно підійде така техніка фарбування, як балаяж. Цей метод заснований на використанні тонкої кисті, здійснює горизонтальні рухи відразу декількох пасм і виробляє фарбування декількох відтінків. Це допомагає зробити плавний або різкий перехід.

Така процедура чимось скидається на мелірування, з однією відмінністю — при першому відбувається горизонтальне фарбування, у другому — вертикальне. У цьому випадку Ви можете вибрати тони різних відтінків: від світлих, нейтральних до райдужно — яскравих. Якщо Ви яскрава натура, можете проекспериментувати з зухвало-насиченими відтінками. При зверненні до досвідченого фахівця, Ваша зачіска стане максимально запам’ятовується і екстравагантною.

Колорування волосся як зробити вдома

Найчастіше люди звертаються до різних фахівців — іміджмейкерам для того, щоб підібрати собі відповідний образ і і отримати професійну консультацію. Але на сьогоднішній день відповідний вид тонування став популярний і в домашніх умовах.

Самостійне фарбування будинку не вимагає великих фінансових витрат. Тут головне — підійти з особливою ретельністю до вибору професійної, якісної фарби і добре ознайомитися з методами її використання. При фарбуванні відбувається розподіл волосся на зони, які в свою чергу, поділяються на пасма і фарбуються в різні кольорові гами.

Отже, при самостійному прокрашивании необхідно розділити волосся на окремі пасма, а змішані в необхідних пропорціях окислювач і фарбу, нанести на обрані прядки, обертаючи їх фольгою. Нанесений розчин необхідно протримати 35-40 хвилин. Після цього потрібно ретельно вимити голову і нанести бальзам або живильну маску. Цей спосіб хороший тим, що Ви можете вільно використовувати багатобарвне фарбування, додавши креативу та оригінальності.

Колорування на темне волосся фото

Колорування темних волосся має свої характерні риси. Єдиною незручністю є те, що для досягнення максимального ефекту, необхідно пасма освітлити.
Ви можете спробувати різну гаму відтінків: починаючи від класичних і закінчуючи помітними і екстравагантними квітами. Неонові відтінки, срібло, бірюзові пасма модні в цьому році — відмінний спосіб для самовираження і бути оригінальною.

Правильно дібрані кольорові гами — запорука краси і успішного іміджу. Часто можна побачити яскраво забарвлені пасма — такий вид фарбування додасть яскравості і креативу у ваш повсякденний образ!

Колорування на русяве волосся

Для власниць русявою шевелюрою популярний метод фарбування — брондірованіе. Воно являє собою фарбування в різні відтінки коричневої палітри.

Основна мета такого виду фарбування — максимальне досягнення переливання пасом за допомогою використання різних відповідних за кольором гам. Це створює ніжність, легкість і природність! Для власниць світлих локонів модні тренди рекомендують спробувати техніку каліфорнійського або перламутрового колорування. Перламутрове колорування при різному освітленні змінює колір і переливається різними ніжними відтінками, це додає образу незабутність, шарм і елегантність.


Колорування на світле волосся (колорування волосся русяве волосся фото до і після)

Загрузка...

Колорування на русяві і світле волосся володіє своїми особливостями. Тут важливо враховувати колір вашого обличчя, очей і ваш повсякденний стиль. Ніжні медові відтінки, коньячна гамма, тепла кориця, каштан, золотисті, руді тони — все це відмінне рішення для створення успішного образу!

Досить часто можна побачити такий метод, як повне освітлення локонів. Ця технологія являє собою фарбування темного блондина в ультра — світлий. В цьому випадку виходить іскристий колір, який переливається в різні відтінки золота. Зараз популярним є фарбування світло-русявих локонів в темні. Відомі знаменитості вже встигли продемонструвати різноманітне кількість технік колорування, привертаючи увагу своєю яскравістю та оригінальністю.


Колорування волосся в домашніх умовах – техніка на середні і довгі волосся

Вибір колорування в домашніх умовах повністю залежить від довжини і товщини волосся. Якщо у Вас невелика довжина, щоб домогтися максимального ефекту, необхідно пофарбувати або чубок, або тільки кінчики.

Такий вид неймовірно ефектно виглядає на асиметричних, нерівних стрижках. Якщо у Вас середня довжина, то виграшів буде виглядати перехід темної верхівки в більш світлий. Колорування довгих волосся, особливо в домашніх умовах, вимагає найбільшої уважності і ретельності.

Фарбування на довге волосся – техніка і фото

Техніка фарбування довгого волосся укладає в собі деякі складності. Щоб результат виправдав себе, необхідно освітлити волосся, а потім, вибравши необхідні відтінки, фарбувати їх у кілька етапів. Довга чуприна виглядає оригінальніше і цікавіше, якщо використовувати візерункове колорування зі змішуванням різних відтінків. Тут можна пограти з колірною гамою в залежності від вашої натури, іміджу і щоденного стилю.

Як зробити колорування на середні волосся

Так як мода цього року диктує натуральність, жіночність і природність, все стрижки орієнтовані на відповідні стильові образи. Для середньої довжини досить популярною є така техніка, як омбре. Цей вид фарбування підходить до будь-якої вікової категорії, так як він неймовірно жіночний, динамічний і привабливий.

Структура такого виду фарбування побудована таким чином, що при зачесывании пасом у різні сторони, змінюється колір. Це дозволяє підбирати відповідні образи для вашого стилю та настрою.

Колорування та мелірування – відмінності

Отже, чим же все-таки відрізняється колорування від відомого усіма нами методу мелірування? На відміну від мелірування, де використовується тільки два відтінки, колорування передбачає використання безлічі тонів і відтінків. Калорирование буває кілька типів: каліфорнійська, неонове, перламутрове і візерункове. Величезний вибір відтінків і настроїв, тут немає межі для реалізації фантазії клієнтів.

На фото представлені відмінності мелірування (1 фото) і колорування (2 фото).

Колорування волосся фото модний колір 2017

Щороку мода диктує нові колірні рішення, як в одязі, так і в іміджі. Правильний вибір стилю дозволяє домогтися якоїсь успішності, привернути увагу і зарекомендувати себе з кращої сторони. У 2017 нові модні тенденції будуть орієнтовані на легкість і оригінальність. Серед холодних відтінків буде популярна платина, попіл, дим і срібло, які освіжать вашу зовнішність і додадуть їй екстравагантності і відчайдушності. Це певний виклик суспільству, з його загальноприйнятими рамками і канонами. Серед теплих відтінків популярними будуть:

  • кориця
  • рыжина
  • насичені відблиски
  • перламутр
  • різні відтінки червоного, вишневого

Саме такими є новітні тренди 2017 року. Тепер Вам залишилося знайти для вас відповідне колірне рішення і стати модним у новому році.