Грибок нігтів на ногах ніж лікувати в домашніх умовах

Загрузка...

265025cc68d8c95583baffeda900b4cb Грибок нігтів на ногах ніж лікувати в домашніх умовах

Дуже важливо вчасно звернути увагу на симптоми, які повідомлять вас про те, що є проблеми з шкірою ніг. Якщо ви почнете лікувати грибок своєчасно, то у вас буде більше ймовірності швидкого лікування без подальших наслідків.

e6ffcecfa50ece65ee0f41102bc09c74 Грибок нігтів на ногах ніж лікувати в домашніх умовах

Грибкове захворювання на ногах, ще відоме, як оніхомікоз, стало дуже поширеним захворюванням.

8a578811c2043d93e8c5fdc25d075712 Грибок нігтів на ногах ніж лікувати в домашніх умовах

Проблем з шкірою ніг і рук найчастіше схильні люди, які користуються громадським транспортом, ходять босоніж, відвідують сауни, лазні, басейни та інші вологі місця. Також онихомикозу схильні люди зі слабким імунітетом.

Зверніть свою увагу на наступні симптоми:

 • Сильна пітливість ніг
 • Садна і тріщини на руках і ногах
 • Порушення обміну речовин та ендокринної системи

Якщо у вас є всі ці симптоми, то є велика ймовірність того, що ви заразитеся грибком.

В боротьбі з грибком нігтів на ногах багато людей схильні довіряти народним засобам. Навіть деякі лікарі використовують народні способи лікування грибка в своїй медичній практиці.

Найбільш популярні та ефективні способи боротьби з грибком нігтів на ногах:

 • Щодня обробляти уражений ніготь тертим часником
 • Обробляти ніготь олією чайного дерева
 • Обробляти грибок йодом
 • Робити компреси з вати, змоченою в прополісі
 • Для приготування чудотворного розчину для лікування грибка нігтів нам знадобиться чайна ложка метилфталата, чайна ложка оцту, чайна ложка масла і 2 яйця. Всі інгредієнти добре перемішуємо і ставимо в прохолодне місце. Наносимо цей склад на уражене місце, загортаємо целофаном, одягаємо носок і залишаємо. Тривалість курсу-не менше трьох курсів.

  Ще один нескладний і відомий багатьом спосіб позбавлення від грибка на нігті: беремо оцет, спирт і гліцерин у співвідношенні 2:2:1. Тривалість курсу-2-4 тижні.

  Важливо! Під час лікування обробляйте навколо ранки маслом, щоб не залишилося опіку від нанесення різних розчинів і мазей.

  На замітку! На початку лікування ніготь може хворіти, але ви не переживайте, оскільки це нормально-йде процес боротьби з поразкою. Незабаром біль проходить, а з нею і захворювання.

  Якщо ви бачите, що вибране вами лікування не приносить позитивного результату, то обов’язково обговоріть це питання з фахівцем. Ваше бездіяльність може призвести до того, що розвинеться захворювання і вилікувати його буде дуже складно. Грибок нігтів на ногах може розвинутися не тільки всередині, але і зовні. Саме це і стає головною причиною неодмінного і своєчасного хірургічного втручання. У такому випадку лікар підбирає комбіноване лікування, при якому створюється максимально ідеальне середовище для його повного виведення.