Чистка обличчя в домашніх умовах від прищів і чорних крапок

Проблема чорних крапок турбує і чоловіків, і жінок будь-якого віку. А ось як від них позбавлятися знає не кожен. Давайте це з’ясуємо.

Глибока чистка обличчя від прищів і чорних крапок в домашніх умовах має свої особливості. В основному цю процедуру проводять професійні косметологи. Можна чистити шкіру з використанням аптечних засобів, мила, пара або новомодний скраб. Це все застосовується навіть для очищення шкіри підлітку.

Чистка обличчя в домашніх умовах рецепти

Чистити особа правильно в домашніх умовах не так складно. Якщо вас не турбує проблема вугрів і акне, але набридли чорні крапки, то це говорить про те, що ваші пори необхідно очистити. Крім цього, тут багато чого залежить від здатності шкіри до стягання. Для цього можна скористатися маскою-плівкою.

Щоб провести процедуру подрібніть половину таблетки активованого вугілля і змішайте з водою. Додайте туди пів чайної ложки желатину. Ретельно все перемішайте і збийте. Поставте її в мікрохвильовку секунд на 15. Якщо у вас її немає, то вам допоможе парова лазня. Готову маску нанесіть на проблемні ділянки жорсткою кистю. Дочекайтеся, поки плівка висохне. Після цього її можна буде видалити. По своїй дії засіб схоже на готові смужки проти точок, але воно не тільки очищає шкіру, але і допомагає звузити пори. Така маска відмінно підійде для чоловіків, жінок і навіть вагітних.

Крім того, можна робити маски з перекисом водню, хлористим кальцієм, медом, бодягою, сіллю, ниткою, кавовою гущею, ромашкою, касторовою олією, лимоном, яйцем і так далі.

Також активно використовується жінками апаратна косметологія, сприяє глибокому очищенню особи. З допомогою електричних і магнітних приладів, які є у будь-косметолога в кабінеті. Проводиться повна хімчистка особи, видаляються вугри, і так далі. Одним з таких засобів є прилад д’арсонваля. Він допомагає прискорити мікроциркуляцію крові, усунути висипання і запальні процеси, попереджає появу і висипу, провести вирівнювання тону. Найголовніше, даний прилад стягує пори, нормалізує роботу сальних залоз. Після процедури відмінно підійде заспокійлива гель маска.

Як в домашніх умовах розпарити обличчя для чищення

Перш ніж проводити процедуру чищення особи, шкіру слід розпарити. Зробити це можна декількома способами.
Спосіб 1
Зробіть відвар з сухих трав, додайте в гарячу воду трохи ефірного масла і нахиліться над ємністю, накрившись рушником. Щоб пори відкрилися необхідно, щоб пройшло хвилин 10-15. Коли шкіра розм’якшиться і зволожиться можна приступати до подальших косметичним процедурам.

Спосіб 2
Для цього методу вам потрібно серветка з натуральної бавовни. Її необхідно потримати в гарячому відварі трав всього пару секунд, добре віджати і покласти на обличчя. Тканина не прибирати поки вона не охолоне. Процедуру треба повторити кілька разів.

Спосіб 3
Для цієї процедури вам будуть потрібні маски, що мають ефект розпарювання. В будь-якому косметичному магазині можна знайти такі. Вони стануть вашими незамінними помічниками під час відпустки або відрядження, тому що для здоров’я і тонусу обличчя досить витратити кілька хвилин.
Розпарювання важливо для здоров’я шкіри, але треба пам’ятати про протипоказання. Тому, якщо у вас на обличчі алергія або запалення, від процедури краще відмовитися.

Чистка народними засобами будинку (найкращі та ефективні рецепти)

Після розпарювання особи можна приступати до нанесення масок або інших процедур. Найефективнішими є кілька способів очищення шкіри.

1. Скраб з аспірином. Скраби очищають шкіру від бруду, але використовувати їх можна лише раз на тиждень. Для самостійного приготування скрабу розітріть три таблетки ацетилсаліцилової кислоти і додайте трохи води. Таблетки подрібнюйте ретельно, щоб не було великих шматочків. Можна додати до суміші трохи меду. Вийде м’яка, медова маска на кожен день.

Активно перемішуйте компоненти невеликий паличкою. Готову маску нанесіть на обличчя і тримати 10 хвилин, а потім скористайтеся нею як скрабом. Пару хвилин обробляйте обличчя масажними рухами. Потім змийте маску і протріть обличчя тоніком або нанесіть крем. Використовувати скраб для сухої або жирної шкіри.

2. Скатка. Всім відомо, що шкіра обличчя постійно оновлюється і ті частинки, які не були вчасно видалені, можуть завдавати шкоди шкірі. Щоб від них позбутися, можна зробити скатку або пілінг. Є навіть спеціальні інструменти, набори і косметика для проведення даної процедури. Але, якщо вам потрібно заощадити, провести відбілювання шкіри, позбутися від пігментації, то вам підійде ця недорога щоденна і атравматична процедура.

Для її проведення вам потрібно хлорид натрію (ампула), мило і дистильована вода. Відкрийте ампулу і вилийте вміст в блюдце. Змочіть спонжіком обличчя, щоб воно було вологим. Після цього нанесіть мило. Постарайтеся, щоб воно лягло як маска, без піни. Кінчики пальців змочіть в хлориду і обробіть шкіру.

Починати скатку краще з підборіддя з плавним переходом на щоки і так далі. Якщо шкіра очищена погано, а мила на обличчі немає, то повторіть процедуру ще раз, але стару субстанцію не змивайте.

3. Глина і масло. Маска допомагає позбавитися від прищів. Розведіть 2 столових ложки глини з водою до отримання консистенції, схожу на сметану. Додайте трохи ефіру чайного дерева. Нанесіть на обличчя і тримаєте 25 хвилин. Ретельно змийте маску водою.

4. Маска з вівсянки. Пластівці вівсянки не тільки доглядають за обличчям, але і очищають його. Для маски подрібніть пластівці в кавомолці. Додайте яєчний білок, тепле молоко і масло. Перемішайте всі інгредієнти і залиште на обличчі на 20 хвилин.
Якщо ви будете раціонально застосовувати рецепти, то ваша шкіра завжди буде чистою і красивою. Ви будете виглядати як голлівудська зірка!

Сучасні технології у боротьбі за красу

Загрузка...

Існує кілька ефективних способів очищення обличчя в салоні навіть для підлітків в Єкатеринбурзі. Кожна дама може собі дозволити таку процедуру (навіть при вагітності).

У кожного методу є певні етапи проведення. Додатково перед процедурою можна зробити УЗД шкіри, щоб зрозуміти, яка саме супер-процедура для вас правильна.

Механічний (ручне очищення). Спосіб позбавляє від чорних крапок. Спочатку шкіра обробляється лосьйоном, розкриває пори. Після цього ложечкою або руками очищаються пори, а потім наноситься маска, щоб заспокоїти шкіру. Спосіб ефективний, але тривалий і неприємний. Більш того, шкіра може бути місцями червоної і припухлой пару днів. Це безпечна, швидка, комплексна процедура, що дарує шкірі омолодження. Також вона допомагає проти пігментних, плям, вугрів, відмерлих клітин, жировиків, почервоніння і інших неприємностей шкіри.

Ультразвуковий (хімічна очистка) СПБ. У цьому випадку проблемні ділянки обробляє машинка з високочастотними звуковими хвилями. Ультразвук відмінно вибиває бруд з пор, а з допомогою мікромасажу налагоджується обмін речовин. Також це допомагає закрити пори без проникнення в них бруду. На відміну від першого способу, цей безболісний і не такий травматичний. Після процедури, як правило, не залишається слідів. Єдиний недолік — ультразвукова чистка не така ефективна.

Вакуумний. Для цього методу застосовується обладнання з невеликою трубкою, який працює як пилосос. Косметолог з його допомогою прибирає сальні пробки у всіх місцях. Метод малотравматичен і немає ризику отримати інфекцію. Унаслідок сильного дренажного ефекту після процедури, вона протипоказана жінкам із сухою та чутливою шкірою, а також тим, у кого дуже близько до поверхні розташовані судини. Не варто також робити процедуру при загостренні акне.

Про кожному способі рятування від вугрової висипки, лущення, а також як вибрати догляд за шкірою, безкоштовно можна почитати відгуки в інтернеті, подивитися відео з ютуб, де поетапно показують майстер-клас або дають поради. Також вам можуть допомогти фото, де покроково показані процедури пілінгу, лазерної терапії та інші.

На закінчення хотілося б сказати, що тільки від вас залежить, яким саме способом ви будете очищати шкіру – самостійно вдома або підете в салон. Приміром, якщо у вас весняна алергія або прояви харчової, то будь-яка процедура вам протипоказана. Щодо чоловіків можна сказати, що при будь-яких ушкодженнях шкіри щіткою для гоління або мікротравмах шкіри від бритви, також протипоказана сольова, кислотна, мануальна, цукрова, гальванічна і будь-яка інша процедура.