Чи можна фарбувати волосся під час вагітності думка лікарів

Будь-яку дівчину, яка звикла стежити за собою, з настанням вагітності, починає хвилювати питання, чи можна фарбувати волосся під час вагітності.
Живучи нормальним життям до настання вагітності, ми часто проводимо експерименти з волоссям, намагаємося знайти власний стиль і бути красивими. Все це вимагає частих фарбувань.

Так чи варто відмовлятися від даної процедури? Чи можна як і раніше відвідувати перукаря? Правда що фарба так небезпечна? Варто дотримуватися прикмети? Про це поговоримо далі.

Можна фарбувати волосся під час вагітності?

Взагалі, однозначно відповісти на питання про користь чи шкоду фарбування важко. В цей час нюх стає гостріше, а також посилюється чутливість шкіри. Хімічні складові фарби можуть стати причиною алергії, навіть якщо раніше її не було.

Дослідження фарб на їх шкідливість проводилися декількома центрами і було виявлено, що ризик появи раку при використанні фарби стає більше в три рази. У фарбі є токсини, які потрапляючи в організм, вражають шкіру та дихальні шляхи.

Хоча, наприклад, зірки навіть під час вагітності постійно фарбують волосся та роблять макіяж, адже їм потрібно завжди бути у формі. Але які ж аргументи «за» і «проти» потрібно знати простій людині, яка хоч і не зірка, але боїться за здоров’я майбутньої дитини.

Всі за і проти

Більшість жінок, знають про заборону і просто перестають робити цю процедуру, як тільки завагітніють. Але давайте для початку наведемо всі аргументи за і проти.

Аргументи «за»

Більшість сучасних молодих дівчат не звикли слідувати загальноприйнятим правилам. Всі забобони з приводу фарбування, стрижки і так далі, вони ігнорують. Також мало хто задається питанням — чи можна стригти волосся, підстригати нігті у другому триместрі або більш пізніх термінах, а також під час годування. Спочатку може здатися, що це просто легковажність, але в дійсності — доведені факти.

Наука довела, що аміак завдає шкоди тільки при попаданні на шкіру та вдиханні. Сьогодні виробники випускають безаміачні фарби, засновані на натуральних компонентах. Крім того, є спеціальні техніки фарбування, коли фарба не стикається зі шкірою.

Більш того, багато медики вважають, що дитина досить захищений від впливу шкідливих речовин, а отже, йому нічого не загрожує. Тим більше сьогоднішня екологія, повітря і вода більш важливі, ніж фарбування волосся. Деякі фахівці вважають, що сьогодні люди вже пристосувалися до негативного впливу навколишнього середовища, з чого напрошується висновок, що дитина навряд чи відчує зміни від використання фарби. А це дає деякі переваги:

— гарний зовнішній вигляд;
— психологічний стан;
— відсутність комплексів з — за занедбаного вигляду;
— використання якісної фарби;
— задоволення і радість від відображення в дзеркалі.

Навіть доктор Комаровський стверджує, що фарбуватися може і не безпечно, але і не так небезпечно, як думають деякі.

Але, скільки б не було переваг, ніколи не варто забувати про почуття міри. Якщо фарбувати волосся не більше двох-трьох разів на тиждень, то це не зашкодить організму. Але часті фарбування можуть призвести до плачевних результатів. Так що обов’язково варто думати, перш ніж щось робити. Тепер же варто поговорити, чому не можна фарбувати волосся під час вагітності.

Аргументи «проти»

— Можливу шкоду від хімічних складників фарби. До складу фарб в основному входить аміак, перекис водню, парафенидендиамин і резорцин, які токсичні і шкідливі для всіх.

— Неприємний запах, який має більшість фарб, пов’язаний із вмістом у них перекису водню або амінів. Різкі запахи шкідливі вагітним. Це може призвести до нудоти і блювоти,особливо це стосується першого триместру.

— Результат відмінний від очікуваного. Під час вагітності волосся теж змінюються. В результаті замість звичного, можна отримати несподіваний колір. Не обов’язково, звичайно, якщо ви фарбувалися в чорний, а вийде білий. Але на пару тонів розбіжність буде. Крім цього фарба може лягти нерівно або швидко змитися через гормональних змін.

— Алергія, якої не було раніше. Навіть якщо у вас раніше не було такої проблеми, гормональна перебудова може спровокувати появу сильної алергічної реакції. Щоб цього ніс лучілось всі дівчатка перед фарбуванням мусом або чим-небудь іншим, повинні провести тест на алергію і подивитися наскільки сильна реакція шкіри на фарбу. Зрештою, це ж не гри,так як всередині вас живе малюк і йому потрібна здорова мама.

Перш ніж фарбувати волосся слід спочатку зважити всі доводи за і проти і тільки тоді приймати остаточне рішення.

Якою фарбою чи можна фарбувати волосся під час вагітності

Якщо ви все ж вирішили пофарбувати волосся, то краще користуватися хною або басмою, так як вони складаються з натуральних компонентів. Відмінно підходить волоссю супра. Можна також користуватися відтіночним шампунем.

Існують і народні засоби, завдяки яким може бути зафарбований навіть сивина. Це цибулиння і ромашка. Звичайно, сильно колір не зміниться, але можна освітлити.

У дорогих салонах сьогодні пропонується органічне фарбування волосся. При цьому фарба майже на 100% складається з натуральних компонентів. В основному використовуються барвники марки Aveda, Lebel, Organic Color Systems, Лореаль.

Крім того, на полицях магазинів можна зустріти фарби без додавання аміаку, які нічим не відрізняються від традиційних, на думку виробників.
На час вагітності краще всього забути про повну фарбуванні волосся і замінити його на мелірування, фарбування кінчиків або колорування. В таких методах фарба не стикається з шкірою голови, а корені не так помітні.
Для догляду за волоссям може користуватися засобами марки Капус.

Можна пошукати в інтернеті відгуки про різних фарбах, подивитися фото і відео до і після фарбування, а також як правильно користуватися тоніком, бальзамом, косметикою, як правильно накладати макіяж при вагітності і так далі.
Вибираючи один із запропонованих методів, можна точно сказати, що можна вагітним фарбувати волосся щадними способами, щоб завжди бути красивою і доглянутою.