Акрил або гель для нарощування нігтів що краще

Не кожній красуні пощастило мати від природи красиві нігті, тому процедура нарощування своєю появою викликала справжній фурор у світі манікюрного мистецтва. Вона доступна в декількох варіантах:

• акрил;
• гель;
• накладні нігті (тіпси).

Сьогодні пропонуємо обговорити тему нарощування нігтів. В ході обговорень у запропонованій статті з’ясуємо, яка техніка краще і безпечніше, який матеріал для манікюру краще вибирати, а також ознайомимося з відгуками користувачів.

Гель для нарощування нігтів який краще

Майстри манікюру для цієї мети використовують два основних засоби: акрил і гель. Техніка абсолютно однакова: зняття верхнього шару і формування нової форми. Основна різниця помітна майстрові: акрил застигає значно швидше і це вимагає певних навичок (більш складний процес). Але що ж краще вибирати? Відповідь на це питання рекомендуємо дізнатися нижче.

Акрил або гель для нарощування нігтів що краще?

Щоб розуміти який матеріал краще, потрібно знати, чим вони відрізняються. Обидва засоби для майстрів манікюру мають свої плюси і мінуси.

Плюси акрилу:

• акрил міцний матеріал, що дозволяє формувати більш тонкі нігтики (схожість з натуральними);
• менш токсичний;
• його можна знімати без обпилювання, що скорочує час процедури.

Плюси гелю:

• зчеплення кошти з нігтьової пластиною дуже міцне, що дозволяє новому прикраси триматися до 4 місяців;
• структура засоби дозволяє створювати різні дизайни, аж до чужорідних вкраплень (гарний нейл-арт): блискіток, сухоцвітів та ін.

З мінусів акрилу можна відзначити: неможливість використання лаку для нігтів при такому вигляді нарощування і неприємний аромат матеріалу.

Для другого кошти негативні якості: після зламу нігті не можна відновити, більш крихка структура у порівнянні з акрилом, нігті виглядають неприродно за рахунок товщини нової пластини (помітний штучний матеріал), та зняття відбувається методом спилювання, що значно розтягує процес, до того ж це може бути причиною пошкодження.

Гель для нарощування нігтів однофазний

Існує три види гелю, які використовують майстри манікюру: однофазний, двофазний і трифазний. Який краще вибирати?

Однофазний частіше вибирають новачки, оскільки він простий у використанні і не вимагає додаткових елементів. Процедура в його варіанті виглядає наступним чином: формується зона апекса (формах) та запечатуються торці, далі сушка під ультрафіолетовою лампою.

Двох і трифазний помітно ускладнюють процес, оскільки в їх випадку використовується відразу два або три види кошти: база, що формує (скульптурний) і фінішний. У цьому варіанті нарощування відбувається довше, але остаточний результат виходить чудовий.

Який гель для нарощування нігтів найкращий?

Загрузка...

Відгуки користувачів ґрунтуються на власному досвіді нарощування, з рекомендацій можна винести наступне — при виборі матеріалу для нарощування потрібно ґрунтуватися на три основні маркера:

• в’язкість матеріалу і особливості його застигання (деякі види потребують дії додаткового каталізатора);
• наявність сертифіката якості;
• відсутність різкого запаху (якісний матеріал має помірну концентрацію аромату).

Важливим чинником є і фірма-виробник. Найкращі на сьогодні можна вибирати з наступних фірм:

 • Формула Профі (краще підходить для роботи з типсами),
 • Іріша Профешн,
 • Глобал (чудово підходить для новачків манікюру),
 • Ліна (однофазний),
 • CNI (трифазний),
 • Ibd (гіпоалергенний).
 • Будь матеріал можна замовити через інтернет, заодно порівняти ціни, наприклад, у Москві та Києві і вибрати найбільш вигідну пропозицію.

  Гель для нарощування нігтів який краще відгуки

  Детально вивчаючи відгуки жінок в мережі інтернет і фото результати роботи майстрів манікюру можна зробити висновки неоднозначні. І акрил і гель зібрали значну компанію шанувальників. Позитивні відгуки по першому засобу засновані на простоті процедури, нігтики виглядають найбільш наближеними до натуральних і т. д.

  Негативні відгуки: не дозволяє використовувати покриття лаком і таким чином урізноманітнити дизайн, а також сильний запах матеріалу, який зникає через кілька годин після нарощування нігтів.

  Відгуки про другому засобі також більшою мірою позитивні. Особливо відзначають простоту технології та можливість використовувати його в домашніх умовах, але тут же можна побачити згадка про складнощі видалення гелю (нагадуємо, що це можливо тільки механічним способом), яке доставляє дискомфорт і неприємні відчуття при роботі. Але в кінцевому підсумку, відповідь на питання що краще вибрати і з яким засобом краще працювати залежить від бажаного результату і навичок користувача.