Широкі брюки — модна свобода

Сьогодні широкі брюки складають вагому конкуренцію тісним спідницям-олівцям і вузьким джинсам. Вони можуть бути різних моделей — на стегнах у східному стилі, що нагадують екзотичні штанці, або із завищеною талією, схожі на банани в дусі 80-х років.

Модні широкі брюки

Вільні широкі брюки будуть вигідно виглядати з простим топом або блузою з коротким рукавом.

Кораловий відтінок — один із самих модних у цьому сезоні — виглядає ніжно і ошатно одночасно.

Широкі брюки можуть бути виконані з легкої бавовни, льону або щільного деніму. Курточка або жакет в мінімалістичному стилі стануть відмінним компаньйоном широких штанів.

Мода немов звернулася до образу сорокових років — проте з допомогою настільки ж актуальної в цьому сезоні високої талії і додавання деталей широкі брюки стануть частиною дуже жіночного і стильного образу.

широкие брюкиширокие брюки

Переваги широких брюк

Варто згадати про те, що саме вузькі брюки відкривають світу всі недоліки ніг, а широкі, навпаки, додають стрункості і кілька подовжують фігуру завдяки високій і підкресленій талії, , звичайно при правильно підібраному топі.

широкие брюкиширокие брюки

Всіма силами слід уникати поєднання широких брюк з просторими блузами або топами, інакше зовнішній вигляд можна буде описати двома словами — неохайний і вайлуватий.

широкие брюкиширокие брюки

З популярністю широких брюк і джинсів найважливішим аксесуаром стало взуття. Туфлі на підборах або платформи найбільш добре поєднуються з такими брюками.

широкие брюкиширокие брюки

широкие брюкиширокие брюки

Широкі брюки — з чим носити?

широкие брюкиширокие брюки

Джерело: ya-modnaya.ru