Стиль одягу кежуал (casual)

Сьогодні стиль кежуал (casual) на піку своєї популярності. Вулиці міст наповнені людьми, одягненими  зручно, але не позбавленими стилю. Будь-яка марка одягу випускає одяг кежуал.

стиль кэжуал

Що таке стиль одягу кежуал?

У перекладі з англійської мови слово кежуал означає повсякденний (стосується саме одягу). Основний принцип цього стилю — простота.

Одні кажуть, що стиль кежуал виник в Англії, інші — в північній Європі та Скандинавії, де кежуал був стилем жителів сіл. Так чи інакше, цей стиль з кожним днем стає все популярнішим.

Джинси і светри, зручні сорочки і штани, прості футболки та толстовки (футболки з довгим рукавом), затишні спідниці і сукні — все, що властиво для зручного одягу — є основою даного стилю.

стиль кэжуалстиль кэжуал

Девіз цього стилю — «свобода і розкутість»

Люди вибирають кежуал не тільки тому, що це зручно і практично. Це своєрідний стиль життя під девізом «Повсякденне життя у всьому своєму різноманітті «. Тому не існує чітких рамок, як потрібно виглядати, одягаючись у стилі кежуал.

Кожна людина індивідуальна, у кожного особливий спосіб життя, а значить, і одяг у стилі кежуал формується не з численних умовностей моди, а з власного світосприйняття.

стиль кэжуалстиль кэжуал

Таким чином, у главу цього стилю ставиться простота і особлива легкість, чуттєвість і енергійність: дані поняття легко уживаються в межах одного стилю.

Кежуал — це мода без кордонів, якій можна слідувати, навіть не маючи товстого гаманця, на відміну від гламурного стилю, який має на увазі серйозні витрати грошей.

стиль кэжуалстиль кэжуал
Стиль кежуал сьогодні не обмежується повсякденністю: це і преміум-кежуал, і смарт-кежуал, і спорт-кежуал …

Якщо ви не залежні від нав’язаного суспільством стилю (не є керівником на підприємстві або в банку), активні і шукаєте комфорт і затишок, тоді вибирайте даний стиль — не прогадаєте!

стиль кэжуалстиль кэжуал

Цей стиль дає можливість бути самим собою! Порушуйте зрідка кордони простоти, і ви будете виглядати стильно. Але найголовніше, цей стиль не має віку — він підходить для всіх! Кежуал

КэжуалКэжуал

КэжуалКэжуалКэжуал Кэжуал

КэжуалКэжуал

Смарт-кежуал

Смарт-кэжуалСмарт-кэжуалСмарт-кэжуалСмарт-кэжуал

Смарт-кэжуалСмарт-кэжуал

Спорт-кежуал

Загрузка...

Спорт-кэжуалСпорт-кэжуал

Спорт-кэжуалСпорт-кэжуал

Джерело: ya-modnaya.ru