Стиль одягу кежуал (casual)

Загрузка...

Сьогодні стиль кежуал (casual) на піку своєї популярності. Вулиці міст наповнені людьми, одягненими  зручно, але не позбавленими стилю. Будь-яка марка одягу випускає одяг кежуал.

c20 Стиль одягу кежуал (casual)

Що таке стиль одягу кежуал?

У перекладі з англійської мови слово кежуал означає повсякденний (стосується саме одягу). Основний принцип цього стилю — простота.

Одні кажуть, що стиль кежуал виник в Англії, інші — в північній Європі та Скандинавії, де кежуал був стилем жителів сіл. Так чи інакше, цей стиль з кожним днем стає все популярнішим.

Джинси і светри, зручні сорочки і штани, прості футболки та толстовки (футболки з довгим рукавом), затишні спідниці і сукні — все, що властиво для зручного одягу — є основою даного стилю.

c28 Стиль одягу кежуал (casual)c23 Стиль одягу кежуал (casual)

Девіз цього стилю — «свобода і розкутість»

Люди вибирають кежуал не тільки тому, що це зручно і практично. Це своєрідний стиль життя під девізом «Повсякденне життя у всьому своєму різноманітті «. Тому не існує чітких рамок, як потрібно виглядати, одягаючись у стилі кежуал.

Кожна людина індивідуальна, у кожного особливий спосіб життя, а значить, і одяг у стилі кежуал формується не з численних умовностей моди, а з власного світосприйняття.

%name Стиль одягу кежуал (casual)c26 Стиль одягу кежуал (casual)

Таким чином, у главу цього стилю ставиться простота і особлива легкість, чуттєвість і енергійність: дані поняття легко уживаються в межах одного стилю.

Кежуал — це мода без кордонів, якій можна слідувати, навіть не маючи товстого гаманця, на відміну від гламурного стилю, який має на увазі серйозні витрати грошей.

c10 Стиль одягу кежуал (casual)c4 Стиль одягу кежуал (casual)
Стиль кежуал сьогодні не обмежується повсякденністю: це і преміум-кежуал, і смарт-кежуал, і спорт-кежуал …

Якщо ви не залежні від нав’язаного суспільством стилю (не є керівником на підприємстві або в банку), активні і шукаєте комфорт і затишок, тоді вибирайте даний стиль — не прогадаєте!

c7 Стиль одягу кежуал (casual)c8 Стиль одягу кежуал (casual)

Цей стиль дає можливість бути самим собою! Порушуйте зрідка кордони простоти, і ви будете виглядати стильно. Але найголовніше, цей стиль не має віку — він підходить для всіх! Кежуал

c6 Стиль одягу кежуал (casual)c11 Стиль одягу кежуал (casual)

c22 Стиль одягу кежуал (casual)c29 Стиль одягу кежуал (casual)c12 Стиль одягу кежуал (casual) c5 Стиль одягу кежуал (casual)

c40 Стиль одягу кежуал (casual)c41 Стиль одягу кежуал (casual)

Смарт-кежуал

c2 Стиль одягу кежуал (casual)c9 Стиль одягу кежуал (casual)c25 Стиль одягу кежуал (casual)c21 Стиль одягу кежуал (casual)

c42 Стиль одягу кежуал (casual)c43 Стиль одягу кежуал (casual)

Спорт-кежуал

c1 Стиль одягу кежуал (casual)c3 Стиль одягу кежуал (casual)

c44 Стиль одягу кежуал (casual)c45 Стиль одягу кежуал (casual)

Джерело: ya-modnaya.ru