Плаття сафарі — 50 моделей

Загрузка...

Спочатку одяг в стилі сафарі призначалася для мандрівників, дослідників та мисливців в жарких країнах.

Clip 3 Плаття сафарі  50 моделей

Без сумніву, такий одяг повинен був відповідати досить суворим вимогам: бути зручним, практичним. Що важливо в ньому не повинно бути жарко. Простий і зручний одяг по достоїнству оцінили дизайнери.

Стиль сафарі вперше став особливо популярним з часів Крістіана Діора, який першим у 1967 році створив колекцію модного одягу в стилі сафарі. Через рік Ів Сен-Лоран випустив свою колекцію в стилі сафарі.

33 Плаття сафарі  50 моделей34 Плаття сафарі  50 моделей

Плаття сафарі

Як відомо, мода ніколи не стоїть на місці. Згодом стиль сафарі піддавався впливу віянь моди. Сучасний стиль сафарі переріс з простого, суто практичного і трохи грубуватого одягу для мисливців і мандрівників в елегантне і навіть романтичне вбрання для подорожей і відпочинку, яке із задоволенням носять жінки з витонченим смаком.

Clip Плаття сафарі  50 моделей

Стиль сафарі за багатьма показниками дуже близький до так званого колоніального стилю. Останній відрізняється лише переважанням білого кольору, використанням більш тонких матерій і більш вільним кроєм.

Clip 2 Плаття сафарі  50 моделей
За останні роки сформувався так званий варіант «міського сафарі». Він відрізняється більш елегантними, облягаючими фігуру формами, більш широкою гамою кольорів.

48 Плаття сафарі  50 моделей49 Плаття сафарі  50 моделей

Плаття в стилі сафарі — модний тренд

Дизайнери в своїх нових колекціях продемонстрували любов і повагу до зручних, жіночних і елегантних суконь.

Clip 4 Плаття сафарі  50 моделей

Якщо Ви хочете йти в ногу з модою, Ви обов’язково повинні придбати сукню сафарі. Її практичність і зручність Ви оціните по достоїнству.

46 Плаття сафарі  50 моделей47 Плаття сафарі  50 моделей

На сьогоднішній день дизайнери пропонують плаття сафарі в тонах максимально наближених до кольорів самої природи. Плаття сафарі в зелених тонах, не дуже яскравій жовто-зеленій гамі (гірчичний, гороховий, колір хакі), різних відтінках пісочного і бежевого (від кремового до кольору темного шоколаду) гарні ще й тим, що вони немаркі.

Clip 5 Плаття сафарі  50 моделей

41 Плаття сафарі  50 моделей45 Плаття сафарі  50 моделей

Дизайнери пропонують також плаття в білому виконанні, що, загалом-то, не виходить з рамок стилю. Не рахуючи лише того, що білий колір навряд чи можна назвати практичним. Однак, наш наряд призначений не для джунглів, чи не так? Тому, можете сміливо купувати плаття сафарі білого, перлового або молочного кольору!

Clip 6 Плаття сафарі  50 моделей

На сьогоднішній день поряд з традиційними тонами в палітру стилю сафарі додалися модні «фішки» — екзотичні принти з мотивами тварин і рослин. Це і різні колірні мотиви: ліани, листя, квіти, а також принти тварин: під шкуру тигра, зебри, леопарда …

Цілком доречні на сучасному платті в стилі сафарі різні епізоди «з життя» тварин. Необхідно лише дотримуватися «спокійної» колірної гамми і простих фасонів.

43 Плаття сафарі  50 моделей44 Плаття сафарі  50 моделей

З колірною гамою плаття можна і поекспериментувати. Зрозуміло, що плаття фіолетового або рожевого кольору явно виходять за рамки стилю, однак рудий, неяскравий блакитний, золотий у не дуже великих кількостях цілком припустимі.

Clip 7 Плаття сафарі  50 моделей

Плаття сафарі для літа і осені

Плаття сафарі — ідеальний варіант для спекотного літа. Зручний одяг, призначений для мисливців та дослідників, і на сьогоднішній день не розгубив своїх достоїнств. Тканини, з яких шиють плаття (бавовна, льон) міцні і практичні.

38 Плаття сафарі  50 моделей39 Плаття сафарі  50 моделей

Clip 8 Плаття сафарі  50 моделей

Такий одяг дозволяє навіть в самий жаркий час відчувати себе зручно і комфортно. Натуральні тканини дозволяють шкірі «дихати» і захищають наше тіло і від перегріву на сонці і від гілок, які можуть поранити шкіру.

40 Плаття сафарі  50 моделей42 Плаття сафарі  50 моделей

Clip 9 Плаття сафарі  50 моделей

Модним фаворитом стануть плаття сафарі з грубої, натуральної матової шкіри. У колекціях представлені моделі суконь-сафарі зі шкіри різної вичинки, а також з різними принтами. Дуже популярні також плаття з елементами зміїної шкіри.

35 Плаття сафарі  50 моделей37 Плаття сафарі  50 моделей

На сьогоднішній день дизайнери пропонують безліч моделей плаття в стилі сафарі. Як правило, воно має простий зручний крій, який не обмежує рухи.  Зручні кишені, безліч гудзиків, пояс — модні «фішки»сучасного плаття. Довжина його може варіюватися. Однак у літньому сезоні дизайнери пропонують довжину до коліна або трохи нижче.

Clip 10 Плаття сафарі  50 моделей

Як говорив Сен-Лоран, плаття в стилі сафарі улюблені публікою, тому що вони просякнуті духом яскравих пригод. Прості витончені лінії, натуральні легкі тканини дозволяють легко поєднувати плаття з іншими аксесуарами.

Clip 11 Плаття сафарі  50 моделей

З чим носити плаття-сафарі?

Так, наприклад, цілком доречна до плаття буде сумка — торба з пальмовим листям або бахромою, хустки на шию не яскравих кольорів. Ідеально поєднується плаття з корковим взуттям, плетеними туфлями, босоніжками на танкетці або літніми чобітьми. Завершить образ масивна біжутерія з дерева.

Clip 12 Плаття сафарі  50 моделей

Не забувайте також про сонячні окуляри. З платтям сафарі краще поєднувати окуляри з коричневою (можна кольору темного шоколаду), але не чорною оправою.

Clip 13 Плаття сафарі  50 моделей

У такому вбранні Ви будете гармоніювати з самою природою. Запах трави, аромат квітів … Честь і хвала «першопрохідникові» Крістіану Діору!

Clip 14 Плаття сафарі  50 моделей

Clip 15 Плаття сафарі  50 моделей

Джерело: ya-modnaya.ru