Плаття Леді Гага

Загрузка...

Безперечно, найбільш обговорюваною і яскравою зіркою за останні кілька років стала незрівнянна Леді Гага.

10 Плаття Леді Гага

Ця ексцентрична і смілива володарка почесного титулу «Ікона стилю 2009 року» продовжує вправно шокувати публіку своїми екстравагантними і провокаційними нарядами.

25 Плаття Леді Гага

Часом здається, що в гардеробі головної королеви епатажу присутні тільки боді та інші вульгарні і відверті наряди. Але це не так, Леді Гага обожнює епатувати громадськість своїми неймовірними сукнями.

9 Плаття Леді Гага

Плаття Леді Гага

Уже котрий рік Леді Гага раз у раз дивує нас не тільки своїми хітами, але й вигадливими сукнями. Як зізнається зірка, її гардероб наполовину забитий сукнями від Донателли Версаче, яку вона вважає своєю музою. Щоправда, побачити цю екзальтовану персону у досить стриманих сукнях Версаче досить складно, все частіше вона з’являється на публіці в провокаційних напівпрозорих або латексних сукнях неймовірних форм.

13 Плаття Леді Гага

Чого тільки коштує сукня з м’яса, в якій Гага з’явилася Video Music Awards 2010. Вона було повністю зшита з шматків яловичого м’яса на знак призову людей до боротьби за свої права. Пізніше цей шокуючий наряд був відданий консервації, щоб зберегти його для історії.

12 Плаття Леді Гага

Епатажні сукні Леді Гага (з м’яса і не тільки)

Чого-чого, а сміливості Леді Газі не позичати. Вона може з легкістю з’явитися на публіці в напівпрозорому платті з «мильних» бульбашок, зробленим власноруч, або в платті з волосся, які прикривають лише самі інтимні місця. Також в її гардеробі можна зустріти забавні наряди, наприклад, сукня з плюшевих іграшок, квітів або жабенят Керміта. Уявити іншу дівчину в такому образі просто неможливо, але Леді Газі йде, мабуть, все!

11 Плаття Леді Гага

Ще одна улюблена тема зірки — космос. Більшість її суконь інакше, як космічними і не назвеш. На Греммі 2010 Леді постала у сріблястому платті «блискавки», а по килимовій доріжці пройшлася в космічно екстравагантній сукні від Джорджіо Армані.

14 Плаття Леді Гага

Крім того, співачка обожнює геометричність форм. У її колекції можна знайти плаття «Снігової королеви» з величезними фальшивими кристалами, триярусний балахон, сукню з офісних стікерів, а також геометричну сукню із твердої шкіри. До речі, всі наряди епатажної діви відправляються в архів, де зберігаються для майбутніх поколінь.

a12 Плаття Леді Гагаa13 Плаття Леді Гага

8 Плаття Леді Гага

a14 Плаття Леді Гагаa3 Плаття Леді Гага

7 Плаття Леді Гага

a4 Плаття Леді Гагаa5 Плаття Леді Гага

6 Плаття Леді Гага

a6 Плаття Леді Гагаa8 Плаття Леді Гага

5 Плаття Леді Гага

a10 Плаття Леді Гагаa11 Плаття Леді Гага

Джерело: ona-znaet.ru