Модні окуляри: мінімалізм, або жорсткий креатив

В обробці окулярів присутні дві крайності: або мінімалізм, або жорсткий креатив.

Модні окуляри: форма оправ

Форма оправ окулярів в основному закруглена, авіатори, класична, овальна, каплевидна. Рідше — квадратна, кругла, прямокутна, бабкою і півколом.

У деяких моделях окуляри повторюють форму обличчя і вигинаються до дужок, а деякі мають абсолютно рівну поверхню.

Матеріалом для оправи окулярів служить пластмаса, зрідка — металевий прут. Варто відзначити, що у всіх моделей окулярів короткий з’єднувач на переніссі і мінімум декору.

Зустрічаються такі моделі, які зібрані з двох лінз, підвішених на тонкому пруті з металу або неширокій смужці пластмаси яскравого кольору, які і об’єднують їх з дужками. Розмір окулярів великий. Вузькі форми нечисленні і виділяються яскравим або незвичайним декором.

очки 2011
Versace, Burberry Prorsum, Nina Ricciочки 2011
Сhanel, Peter Som

Модні окуляри: кольори оправи

Колір оправи окулярів в більшості  класичний — чорний, темно-коричневий, білий. З інших можна виділити наступні: пастельні відтінки (слонова кістка, блідо-бузковий, блідо-блакитний, блідо-рожевий), світло-коричневий, ліловий, блакитний, болотний, приглушений оранжевий, червоний, пісочний, золотий металік, димчасто-сірий, лимонно -жовтий, теракотовий, леопардовий забарвлення. Є моделі окулярів, в оправі яких поєднуються кілька кольорів. В основному це чорний з білим або блакитним.

очки 2011
Christian Dior, D&G

Модні окуляри: кольори лінз

У новому сезоні будуть модними окуляри з темними майже чорними лінзами, щоб око не було видно за ними. Градієнтні лінзи відходять на другий план, а прозорі і зовсім можна по пальцях перерахувати.

Модні кольори лінз окулярів: чорний, темно-коричневий, сірий, червоний, синій, безбарвний і дзеркальний.

очки 2011
Jil Sander
очки 2011
Fendi

Декор окулярів

Загрузка...

Новий сезон приносить мінімалістичний дизайн окулярів, який позбавлений декору. А ті рідкісні екземпляри, які прикрашені, одразу виділяються із загальної маси. Масивний декор у вигляді металевих пелюсток на зовнішньому верхньому кутку лінз трохи краде великі темні лінзи. Красиво виглядають квіткові аплікації на окулярах з круглими лінзами великого розміру. Вузька пластмасова біла оправа, в якій розмістилися дві прямокутні лінзи різних кольорів (одна синя, інша червона), створює дизайн у стилі техно.

Окуляри з круглою формою лінз чорного кольору світла оправа з витіюватим напливом над верхнім краєм окулярів і хвилястим візерунком надає деякий футуристичний дизайн.

очки 2011
Prada

У окулярів у формі бабки сильно виступає верхній зовнішній кут пластмасової оправи.

очки 2011
Moscino, Victoria Beckham


Незвичайні окуляри: дві овальні вузькі лінзи, з’єднаних металевим хрестом, який заходить на ніс. Стильно виглядають окуляри, оправа яких забарвлена ??в два кольори з різким переходом один від одного. Дужки такої моделі декоровані геометричним візерунком чорного з білим кольору.

Великий вибір форм і кольорів оправ дозволить знайти ідеальний варіант для кожної модниці.

Окуляри: фото

очки 2011
Marc Jacobsочки 2011
Gucci, Dolce&Gabbana

очки 2011
Diane von Furstenberg

очки 2011
Anna Sui