Наймодніші стрижки літа, яку зачіску вибрати?

Визнані цінителі прекрасного, французи, вважають, що стрижка відображає ставлення жінки до самої себе. Одяг можна купити, а зачіска — частина жіночого «я». Можливо, саме тому, модельєри при виготовленні нових колекцій величезну увагу приділяють зачіскам.

модные прически 2011

Наступаюче літо з усіх можливих зачісок вибирає коротку стрижку. Відмінна тенденція — адже це так зручно, не жарко, стильно! Деякі жінки настільки звикли носити стрижку, що навіть не уявляють, що можна витрачати час на догляд за локонами. Однак, незважаючи на зручності, перш, ніж відправитися в перукарню і безжально розлучитися зі звичною довжиною волосся, подумайте, чи піде коротка стрижка до вашого типу обличчя.

Не можна не враховувати і ті обставини, що коротке волосся також потребує догляду, хоч і меншого. При нормальному рості волосся форма короткої зачіски втрачається протягом місяця, значить, потрібна і оцінка матеріальних можливостей щомісячної стрижки. Стрижка виглядає красиво, якщо волосся блищить, позбавлене від посічених кінчиків і має обсяг.

Вже названі основні модні форми стрижок літа — це боб в різних варіантах, каре, асиметричні стрижки з довгою чолкою. Саме так підстрижені знаменитості Вікторія Бекхем, Ріанна, Холлі Бері.

модные прически лето 2011

Боб не виходить з моди вже декілька сезонів. Назва bob стало прозивним і сьогодні означає стрижку, але названа вона на ім’я засновниці зачіски — Ірен Касл Боб, яка вибором хлоп’ячої стрижки схвилювала дизайнерів. Саме ця стрижка дала початок чоловічому стилю в одязі — став популярний жіночий смокінг, сюртук, які раніше носили тільки чоловіки.

Ще один популярний вид зачіски — Пікс. Вибравши таку зачіску, з нею роками не хочеться розлучатися. У залежності від укладання, у зачісці Пікс можна домогтися будь-якого ефекту — пустотливого хлоп’яцтва, недбалості, спортивного азарту. Форма стрижки — коротка потилиця, відкриті віскі з чіткою лінією.

стрижка пикси

А ось варіанти чолки можуть бути різними — довга на один бік або зовсім коротко обстрижена. Зачіска Пікс найбільше підходить мініатюрним жінкам з невеликими рисами обличчя. Стрижка акцентує увагу на шиї, підкреслює очі і губи. Ще більшу увагу до красивих рис обличчя в поєднанні з цією стрижкою залучать вміло підібрані кліпси або довгі сережки.
модные стрижки

Чолки займають особливе становище — вони починаються від маківки і можуть доходити до середини чола. Укладати чолку можна асиметрично, на одну сторону, або рівно. Дуже модно поєднувати кучеряву стрижку з прямою чолкою.

У будь-якому варіанті стрижці важливо приділяти належну увагу обсягом волосся. Зараз достатній вибір засобів для цього, крім того, можна використовувати старе перевірене начісування.

Каре у цьому сезоні різноманітне — коротке з чіткими контурами, подовжене з рваними кінчиками і прорідженою чолкою. Унікальність каре полягає в тому, що цей варіант стрижки підходить до багатьох типів обличчя.

стрижка каре
Говорячи про модні стрижки, не можна не торкнутися питання кольору волосся. Тут немає ніяких жорстких рекомендацій — просто з величезного асортименту потрібно підібрати те, що вам до лиця. Найбільше мода тяжіє до всіх відтінків рудого. Цього ефекту можна домогтися салонним колоруванням волосся або фарбуванням в домашніх умовах. А власницям природних рудих тонів пощастило вдвічі — робити нічого не потрібно.
модная стрижка лето 2011

Волосся — це багатство жінки. Ними й користуватися потрібно, як коштовністю — вміло міняти, доглядати, підбирати зачіску під одяг. Весна і літо — час сміливих експериментів із зачіскою.

Женский журнал «Lasola»