Наймодніші літні зачіски

Власницям довгого волосся, а також волосся середньої довжини, в жарку пору року хочеться виглядати стильно і, в той же час, не витрачати на створення зачіски багато часу. Цього року дизайнери пропонують безліч варіантів цікавих зачісок, які припадуть до смаку сучасним жінкам.

Будьте готові змінити свій образ — нудні зачіски з расущенним волоссям або вже порядком обридлі укладки.

Наймодніші зачіски літа — це стильні коси в різноманітних варіаціях і елегантні кінські хвости.

Зачіски з косичками

Один з найпростіших способів виглядати сучасно і елегантно — це зачіски з косами.

Залежно від вашого настрою або від майбутньої події, стиль таких зачісок може бути вельми різноманітним: романтичним, богемним або навіть готичним.

Кінський хвіст

Ідеальний варіант зачіски для бізнес-леді, а також для дам, які ведуть активний спосіб життя — це кінський хвіст. Така зачіска відмінно тримається протягом всього дня і виглядає завжди актуально. Кінський хвіст може бути низьким, середнім або високим, з аксесуарами і без, ідеально гладким або злегка розпатланим.

Високі зачіски з відкритою шиєю

Для тих, кому хвости і кіски здаються надто простим варіантом, модні дизайнери готові запропонувати більш цікаве рішення. Це всілякі пучки, закрутки, вузли і хвилі. Такі зачіски особливо актуальні в жарку погоду, оскільки  волосся зібране вгору і шия залишається відкритою. Як правило, такі зачіски вимагають більших навичок і витраченого часу, ніж коса чи кінський хвіст, однак отриманий результат того вартий.

Джерело:  Женский журнал Super-Lady.Ru