Модні стрижки на довге і коротке волосся

Стрижка — це основа вашої зачіски, а при правильному підході ми можемо отримати з однієї тільки стрижки цілком самостійну зачіску. Вибрати правильну, відповідну саме вам зачіску дуже важливо адже з цього складається ваш образ в цілому.

Зрозуміло мода на стрижки по змінам не поступається частоті модних показів, тому давайте подивимося, які модні стрижки будуть актуальні в сезоні весна-літо.

Короткі стрижки

Хітом майбутнього сезону стануть короткі стрижки. Це й не дивно, коротка стрижка — це зручно, практично і стильно. Особливо модною стане стрижка «боб», тим більше, якщо вона має асиметричний контур, рвані краї, недбалі обриси.

Перевага короткого волосся в тому, що вони, у своїй більшості, не вимагають особливого догляду і складних укладок, а так само, до них легко підібрати прикраси, в залежності від випадку масивні або акуратні сережки будуть завжди виглядати з короткою стрижкою неймовірно стильно.

стрижки 2011 модные стрижки 2011

стрижки на короткие волосы 2011 стрижки 2012

стрижки весна 2011 стрижки лето 2011
На фото самі модні стрижки.

Стрижки на довге волосся

Довге волосся в усі часи було дуже популярне і в цьому сезоні не втратило своєї актуальності. Довгі, м’які хвилі спадаючі на плечі в поєднанні з прямою чолкою зроблять вас неймовірно жіночною і сексуальною.

Стрижки на довге волосся дозволяють експериментувати. Це стосується не тільки зачісок, де можна втілити свої стилістичні фантазії, але і стрижок — пограйте з довжиною свого волосся, комбінуйте довжину, цього сезону це особливо актуально.

стрижки весна-лето 2011

Стрижки для короткого волосся

Дуже вдала довжина — до плечей, вона допомагає скоректувати форму обличчя, розставити акценти, за допомогою такої стрижки ви можете експериментувати з укладанням.

Дуже яскраво будуть виглядати несподівані переходи по довжині волосся, довга чолка до мочок вух і незвичайні укладки.

Чолка

Загрузка...

У майбутньому сезоні особливо модною стане чолка, вона дозволяє зробити ваш образ більш молодим та сміливим. Причому ви можете вибрати будь-який варіант чолки — густу, коротку, але особливо актуальною стане висока чолка.

Одна тільки чолка може змінити зачіску і образ в цілому, якщо ж ви сумніваєтеся, чи варто обстригати чолку, то спробуйте обстригти передні прядки і, можливо, ви знайдете для себе новий стиль.

Жіночі стрижки — це основа образу, яка може розповісти про вас набагато більше, ніж який-небудь одяг від модних дизайнерів. Багато модельєрів при створенні колекцій одягу приділяють особливу увагу стрижкам, адже підбір одягу залежить від того, якими будуть модні стрижки.

Джерело: www.mne-tebe.ru