Модні стрижки та зачіски

Мода на зачіски змінюється з кожним роком, і навіть сезоном. Але акцент зачісок такий же як і в попередні роки — це чисте та здорове волосся. В основному в моді зачіски на основі довгого волосся, але не забуті і короткі стрижки. Буде модне довге волосся, а також різноманітні короткі стрижки, як симетричні, так і асиметричні. Також входить в моду і натуральний, природний колір волосся.

Модні зачіски для довгого прямого волосся

Довге волосся можна залишити абсолютно прямим, а можна постригти каскадом. Чолки також можуть бути які завгодно — прямі, косі, з нерівними краями, густі і не дуже. Можна носити довге волосся і без чолки. Довге волосся може бути розпущеним або ж зібраними у хвіст на потилиці.

Модні зачіски для довгого кучерявого волосся

Загрузка...

Для кучерявого волосся актуальні каскадні стрижки. Це дозволяє виділити кожну прядку. Якщо ж кучеряве волосся однієї довжини, тоді їх можна укласти великими локонами на прямий проділ. У коренів бажано створити об’єм за допомогою начосу. Кучеряве волосся, як правило, залишають розпущеним, але можна і укласти їх у гарну високу зачіску. До довгого кучерявого волосся підходить гладка чолка, пряма або асиметрична. Можна, звичайно, обійтися і без чолки.

Модні зачіски для середньої довжини волосся

Якщо у Вас волосся середньої довжини, то найбільш актуальною зачіскою для Вас в цьому сезоні стане каре. Воно може бути різної довжини, як до підборіддя, так і до плечей, об’ємним або ж гладким. Чолка також може бути різною — прямою або ж косою в різних варіантах. Наприклад, коса чолка може бути такої довжини, що буде закривати частину обличчя. Модні стрижки, такі як каре, можна укладати різними способами. Це може бути і класичне пряме каре, можна зробити укладку хвилями, а можна укласти волосся ультрасучасним способом — зробити творчий безлад на голові.

Модні зачіски для короткого волосся

Актуальною є сама коротка стрижка — «під хлопчика». А укладати її рекомендується, скуйовдивши пасма і закріпивши їх за допомогою гелю.
Але самою модною зачіскою на короткому волоссі в цьому сезоні залишається «боб». Тепер він повинен бути асиметричним, з рваними краями, косою, нерівною чолкою. Але допускається і класичний «боб» — гладкий і симетричний.
Стрижка «паж» дуже красиво виглядає на прямому, досить густому волоссі. Ця зачіска на зразок шапочки обрамляє обличчя.

Як бачите, модні зачіски рясніють своєю різноманітністю. Але завдяки цьому кожна модниця знайде відповідну зачіску під свій стиль.

Джерело: semya-i-dom.ru