Модні стрижки на довге волосся

Загрузка...

Довге волосся — красиве, гладке, доглянуте — здатне підкорити будь-якого чоловіка і викликати білу заздрість у жінок. Однак отримати загальне захоплення допоможе тільки модна стрижка на довге волосся. Що ж нам готує мода в новому сезоні?

Стрижки на пряме довге волосся

Пряме волосся модно стригти під прямий проділ або бічний. При цьому укладати їх можна і без проділу, якщо зробити начіс у верхній частині голови. Красиво виглядають волосся однієї довжини, які добре виглядають і в хвості, і розпущені, і у високих зачісках, і в стилі ретро. Також не виходять з модних тенденцій всілякі каскади, «сходинки» і градуювання прядок навколо обличчя. Вони дозволяють створювати великий вибір зачісок, як на розпущене, так і на зібране волосся.

Стрижки на кучеряве довге волосся

Природньо або штучно завите волосся — кращий спосіб надати образу романтичну нотку. У новому сезоні це  актуально, як ніколи. З рівним краєм або «драбинкою» підстрижене волосся модно розтріпується і створює недбалість. А каскадні стрижки для кучерявого волосся просто показані. Завдяки їм волоссю надається обсяг і розкривається краса кожної прядки!

Стрижки на довге волосся: чолка

У багатьох випадках у модному сезоні чолці відведена не перша роль. Якщо ви вирішили її вистригти, то нехай чолка буде густою і довгою плавно переходить в основну стрижку. У новому сезоні модно відривати лоб, а тому чолці на обличчях модниць немає місця.

6 Модні стрижки на довге волосся

7 Модні стрижки на довге волосся

Стрижки на довге волосся: колірна гамма

Кольору і стану волосся слід приділяти багато уваги. В моді природні натуральні відтінки, а тому здоров’я волосся на першому місці.

4 Модні стрижки на довге волосся

Стрижки на довге волосся: стилі

Новий сезон робить акцент на недбалість і легковажність зачісок, а також відводить особливе місце стилю ретро. Довге волосся, особливо пряме, дозволяє реалізувати ці модні тенденції на всі сто. Начісування, пучки, високі зачіски підійдуть до створення вечірнього образу, а злегка розхристане розпущене довге волосся — кращий вибір на кожен день.

10 Модні стрижки на довге волосся

13 Модні стрижки на довге волосся

Якщо ви не є щасливою власницею копи довгого волосся, то починайте працювати над їх подовженням. Відрощуйте до максимально можливої ??довжини і не міняйте природний колір волосся. Тільки так ви опинитеся на піку моди!

Стрижки на довге волосся (фото)

12 Модні стрижки на довге волосся

14 Модні стрижки на довге волосся

11 Модні стрижки на довге волосся

5 Модні стрижки на довге волосся

8 Модні стрижки на довге волосся

9 Модні стрижки на довге волосся

Джерело: o-volosah.ru