Модні прикраси — шик, блиск, краса

Загрузка...

Шик, блиск, краса — все це модні прикраси. Жодна справжня жінка не може уявити своє життя без цих милих аксесуарів, які прикрашають нас і роблять привабливіше. Яким прикрасам ми віддамо перевагу в цьому сезоні? Давайте подивимося.

Всі ми розуміємо, що краще натуральних матеріалів нічого не може бути. Саме натуральні камені, шкіра, дерево є основою для створення більшої частини модних прикрас.

Не менш популярне в осінньо-зимовому сезоні золото. Ювелірні прикраси з золота, як і раніше, займають одне з перших місць в житті жінки. У поєднанні з коштовними і напівкоштовними каменями сережки, браслети, брошки, кулони мають великі розміри і вражають своїм стилем і красою.

Прикраси: сережки

Сережки постійно отримують новий вигляд, перетворюючись і збільшуючись у розмірах. Як і раніше в моді масивність і натуральність. З кожним днем все популярнішим стає етно стиль і східні мотиви. Чим більше сережки, тим ефектніше вони виглядають.

49774990 Модні прикраси  шик, блиск, краса

74148035 Модні прикраси  шик, блиск, краса

67590181 Модні прикраси  шик, блиск, краса

46382745 Модні прикраси  шик, блиск, краса

Прикраси: брошки

Брошки стають необхідним елементом жіночого гардеробу. Наприклад, вони вже виконують не тільки декоративну функцію, а й практичну у вигляді фіксатора. Тому восени і взимку брошки можуть стати вашими незмінними супутницями, прикрашаючи хутряні вироби, верхній одяг, сукні та костюми.

10983258 Модні прикраси  шик, блиск, краса

73048455 Модні прикраси  шик, блиск, краса

Прикраси: браслети

Без модного браслета нам не обійтися. Обов’язково варто придбати хоча б один. Адже різноманітність цих стильних аксесуарів настільки велика, що дуже вже хочеться побалувати себе улюблену чимось гарним типу шкіряного браслета або кованого. А ще сьогодні актуальні браслети-манжети, багаторядні браслети, з каменів і намистин, а також витончені золоті браслети.

83447341 Модні прикраси  шик, блиск, краса

18396108 Модні прикраси  шик, блиск, краса

66382519 Модні прикраси  шик, блиск, краса

42517535 Модні прикраси  шик, блиск, краса

Прикраси на шию

Ми звикли до витончених ланцюжків, які ніжно прикрашають наші шиї. Але сьогодні ці тонкощі переростають в більш громіздкі прикраси. Модний тренд цього сезону — подовжені ланцюжки, іноді навіть перевершують всі наші очікування, що доходять до лінії талії. Однак це не означає, що укорочені моделі не актуальні.

07090841 Модні прикраси  шик, блиск, краса

55769936 Модні прикраси  шик, блиск, краса

80958624 Модні прикраси  шик, блиск, краса

Багаторядні намиста також в моді. Можна собі дозволити кілька варіантів бус одночасно. І це ні в якому разі не буде вважатися несмаком. Цілком нормальним вважається надіти різні за типом намиста.

Різні натуральні прикраси на шию з дерева, шкіри, металу, і навіть кісток сьогодні дуже популярні. Вони носять характер давнини і культур різних народів.

89474317 Модні прикраси  шик, блиск, краса

27800379 Модні прикраси  шик, блиск, краса

А які прикраси обираєте Ви?