Модні жіночі головні убори весна-літо (фото)

Загрузка...

Жіночий капелюшок — один з найпомітніших аксесуарів що незмінно привертає увагу. Головний убір здатний повністю змінити ваш зовнішній вигляд, підкоригувати зачіску, додати шарм. Але для того щоб аксесуар доповнював, а не псував вигляд, необхідно вміти правильно вибирати головний убір.

Власницям подовженого обличчя з тонкими рисами краще підійде берет. Якщо обличчя кругле, з пухкими щічками, варто придбати асиметричний головний убір. Для квадратного обличчя підійдуть моделі з різними оборками, великими квітами або вуалеткой. Капелюшок стане для вашого обличчя і волосся захистом від палючого сонця, вбереже від сонячного удару, приверне увагу чоловіків, зробить будь-який наряд сліпучим.

golovnoj ubor leto 2011 Модні жіночі головні убори весна літо (фото)

Для того щоб надати образу безтурботність і молодість краще придбати кепі або Федору — капелюшок, навколо тулії якої обвита стрічка. У цьому сезоні ви можете експериментувати для створення ретро-, морського або спортивного стилю.

golovnoj ubor leto 2011 4 Модні жіночі головні убори весна літо (фото)

Якщо ви хочете предстати в романтичному образі, вам просто необхідний крислатий капелюх. Проте варто пам’ятати, що при невисокому рості їх не рекомендується одягати, інакше ваша мініатюрність перетвориться на явний недолік. Цього літа є можливість вибрати будь-який фасон крислатих капелюхів. Експериментуйте з висотою тулії, пробуйте різну форму полів, різні принти і забарвлення.

golovnoj ubor leto 2011 7 Модні жіночі головні убори весна літо (фото)

Основними модними тенденціями стануть романтичність, кантрі, вестерн і геометричний принт. Жіночий капелюшок чудово доповнить і підкреслить вибраний стиль.

Влітку стають актуальними хустки і пов’язки, а модна панама завжди приверне увагу на пляжі. Якщо ви пов’яжете на голову красиву хустку, косинку або бандану, то зможете удосконалити свій образ в ключі модних тенденцій. Особливо приємно, що ці речі, швидше за все, вже є у вашому гардеробі.

golovnoj ubor leto 2011 10 Модні жіночі головні убори весна літо (фото)

Знову стають актуальними ковбойські капелюхи, які можна одягнути з будь-яким нарядом, навіть вечірнім.

golovnye ubory leto 2011 12 Модні жіночі головні убори весна літо (фото)

У місті можна надіти капелюшок романтичного стилю, в цьому сезоні в моді не тільки закруглені поля, а й широкі поля квадратної форми.

golovnye ubory leto 2011 11 Модні жіночі головні убори весна літо (фото)

Для справжнього поціновувача знахідкою стануть капелюхи-казанки, що ввійшли в моду в XIX столітті, берети і літні шапочки.

golovnye ubory leto 2011 13 Модні жіночі головні убори весна літо (фото)

Любіть капелюшки, носіть капелюшки і будьте завжди модними, стильними і креативними.

Джерело:  moda-styl.ru