Мода — джинси

Як би не говорили дизайнери високої моди, що джинси вони не люблять, ми все одно їх носимо. Та що говорити, вони і самі не проти вийти на подіум у джинсах, представляючи свою колекцію.

Мода на джинсы

Мода на джинси

Темно-синя і линяла, з бахромою і зі стразами: джинсова тканина в будь-яких варіантах — улюблениця стилю кежуал! Сьогодні відомий будинок моди D & G пропонує нам свою весняну джинсову колекцію: цікаві комбінезони, сорочки, корсети, джинсові сукні, джинсові спідниці з воланами, джинсові шорти, корсети.

Новинка джинсової тканини — «сонячні відблиски », зачіпки і численні дірочки, злиття блакитного та коричневого кольору, змішення світло-блакитного і глибокого синього в одній моделі джинс.

Історія джинсової моди

Serge de Nimes Леви ШтраусПогодьтеся, по-справжньому немодною джинсова тканина ще ніколи не була. Однак після того як на неї звернули свої погляди провідні модельєри, вона виявилася на дійсно недосяжній висоті!

Минуло близько 150 років з тих пір, як Леві Штраус створив свої знамениті робочі штани з «Serge de Nimes», тобто саржі з міста Німа (звідси англійське назва джинсової тканини — денім).

Звичайно, тоді він і подумати не міг, що його нехитре творіння з грубої тканини стане невичерпним джерелом творчого натхнення!

Хоча джинси вже давно є для всього світу символом свободи та пригод, та джинсовий одяг, що демонструється на подіумах сьогодні, має мало спільного зі своїм прототипом.

Фантазія модельєрів воістину безмежна, і для неї немає нічого неможливого! Плаття і капелюхи, міні-спідниці і максі-пальто, брюки на стегнах та корсажі — чого тільки не пропонується в нинішньому сезоні модницям! Охоплені загальною джинсового модою, вони з головою пірнули в нову синю хвилю і з захопленням переживають цю хвилюючу пригоду!

Зухвалий виклик і рафінована елегантність джинсового стилю

Рвана і линяла, вицвівша і обшарпана — завдяки сучасним технікам обробки новісінька, тільки що знята з верстата тканина виглядає як зношена. Штучно зістарена, вона набуває особливого шарму. Такий ефект по-англійськи називається «vintage» або «used».

джинсовый стильджинсовый стиль

Прихильниками потертої джинсової тканини стали багато дизайнерів: джинси, плаття-пальто, коротка спідничка з воланом. Інші дизайнери роблять ставку на корсажі. По верхньому краю джинсові корсажі облямовані хутром, по нижньому — прикрашені бахромою і таким чином втілюють у собі всі основні тенденції джинсової моди.

джинсовый стильджинсовый стиль

Джинсова мода

Той, хто не схильний до відвертої екстравагантності, може зупинити свій вибір на елегантних варіантах джинсів, по-вечірньому розкішних і блискучих або суворих і акуратно відпрасованих. Можна вибрати темно-синій брючний костюм з жакетом, який своїми дрібними збірками нагадує блузку. Дуже мило!

Джинсовая модаДжинсовая мода

З чим носити джинси?

Відкриємо вам великий секрет — ми любимо джинси за те, що їх можна носити з чим завгодно!

Якщо відкритий синій колір і насичений коричневий — найгірше поєднання в живописі, то до джинсової моді це ніякого відношення не має. Коричневе взуття всіх відтінків виглядає з джинсовою тканиною набагато краще чорної.

С чем носить джинсы?

С чем носить джинсы?

С чем носить джинсы?

С чем носить джинсы?

С чем носить джинсы?

С чем носить джинсы?

С чем носить джинсы?

Зшити джинси своїми руками

Загрузка...

Які би не були різноманітні джинсові моделі топ-дизайнерів, у них є щось спільне — висока ціна. Тому наша порада: шийте самі! Вийде оригінально і модно! Сьогодні можна купити різноманітну джинсову тканину: потерту, з бахромою, з зачіпками і т.д.

Сшить джинсы своими руками

Джинсова куртка

На жаль, сьогодні трохи втратила актуальність, але від цього не стала недоречною.

Джинсовая курткаДжинсовая куртка

Джинсовий комбінезон

Коли я була маленькою, у мене був джинсовий комбінезон, згодом я його «пустила на шорти». Сьогодні не відмовилася б від комбінезона з шортами.

Джинсовый комбинезонДжинсовый комбинезон

Джинсова спідниця

Згадайте початок 90-х! Спідниця-Мальвіна була такою модною, що в них ходили навіть до школи. Сьогодні D & G пропонує карколомний варіанти пишних джинсових спідниць з воланами.

Джинсовая юбкаДжинсовая юбка

Джинсове плаття

Джинсовая платьеДжинсовая платье

Джинсова сорочка

Джинсовая рубашкаДжинсовая рубашка

Джинсові шорти

Джинсові шорти — прекрасний одяг для літа! Так що не забувайте про них, якщо ви — щаслива володарка ідеальних струнких ніг.

Джинсовые шортыДжинсовые шорты

Джинсовий піджак

Відмінне рішення для офісного стилю в п’ятницю. У той час як ваші колеги приходять на роботу в джинсах, подумайте про вихід у симпатичному джинсовому піджаку.

Джинсовый пиджакДжинсовый пиджак

Джинсові сумки та взуття

Підходить справжнім поціновувачам джинсової тканини!

Джинсовые сумки и обувьДжинсовые сумки и обувь

Джерело: ya-modnaya.ru