Мода — джинси

Загрузка...

Як би не говорили дизайнери високої моди, що джинси вони не люблять, ми все одно їх носимо. Та що говорити, вони і самі не проти вийти на подіум у джинсах, представляючи свою колекцію.

d1 Мода  джинси

Мода на джинси

Темно-синя і линяла, з бахромою і зі стразами: джинсова тканина в будь-яких варіантах — улюблениця стилю кежуал! Сьогодні відомий будинок моди D & G пропонує нам свою весняну джинсову колекцію: цікаві комбінезони, сорочки, корсети, джинсові сукні, джинсові спідниці з воланами, джинсові шорти, корсети.

Новинка джинсової тканини — «сонячні відблиски », зачіпки і численні дірочки, злиття блакитного та коричневого кольору, змішення світло-блакитного і глибокого синього в одній моделі джинс.

567602388 Мода  джинси202605788 Мода  джинси787243213 Мода  джинси

299551829 Мода  джинси405764449 Мода  джинси501180938 Мода  джинси

Історія джинсової моди

%name Мода  джинсиПогодьтеся, по-справжньому немодною джинсова тканина ще ніколи не була. Однак після того як на неї звернули свої погляди провідні модельєри, вона виявилася на дійсно недосяжній висоті!

Минуло близько 150 років з тих пір, як Леві Штраус створив свої знамениті робочі штани з «Serge de Nimes», тобто саржі з міста Німа (звідси англійське назва джинсової тканини — денім).

Звичайно, тоді він і подумати не міг, що його нехитре творіння з грубої тканини стане невичерпним джерелом творчого натхнення!

Хоча джинси вже давно є для всього світу символом свободи та пригод, та джинсовий одяг, що демонструється на подіумах сьогодні, має мало спільного зі своїм прототипом.

Фантазія модельєрів воістину безмежна, і для неї немає нічого неможливого! Плаття і капелюхи, міні-спідниці і максі-пальто, брюки на стегнах та корсажі — чого тільки не пропонується в нинішньому сезоні модницям! Охоплені загальною джинсового модою, вони з головою пірнули в нову синю хвилю і з захопленням переживають цю хвилюючу пригоду!

Зухвалий виклик і рафінована елегантність джинсового стилю

Рвана і линяла, вицвівша і обшарпана — завдяки сучасним технікам обробки новісінька, тільки що знята з верстата тканина виглядає як зношена. Штучно зістарена, вона набуває особливого шарму. Такий ефект по-англійськи називається «vintage» або «used».

d21 Мода  джинсиd22 Мода  джинси

Прихильниками потертої джинсової тканини стали багато дизайнерів: джинси, плаття-пальто, коротка спідничка з воланом. Інші дизайнери роблять ставку на корсажі. По верхньому краю джинсові корсажі облямовані хутром, по нижньому — прикрашені бахромою і таким чином втілюють у собі всі основні тенденції джинсової моди.

d23 Мода  джинсиd24 Мода  джинси

Джинсова мода

Той, хто не схильний до відвертої екстравагантності, може зупинити свій вибір на елегантних варіантах джинсів, по-вечірньому розкішних і блискучих або суворих і акуратно відпрасованих. Можна вибрати темно-синій брючний костюм з жакетом, який своїми дрібними збірками нагадує блузку. Дуже мило!

d25 Мода  джинсиd26 Мода  джинси

З чим носити джинси?

Відкриємо вам великий секрет — ми любимо джинси за те, що їх можна носити з чим завгодно!

Якщо відкритий синій колір і насичений коричневий — найгірше поєднання в живописі, то до джинсової моді це ніякого відношення не має. Коричневе взуття всіх відтінків виглядає з джинсовою тканиною набагато краще чорної.

d3 Мода  джинси

d4 Мода  джинси

d5 Мода  джинси

d6 Мода  джинси

d7 Мода  джинси

d8 Мода  джинси

d2 Мода  джинси

Зшити джинси своїми руками

Які би не були різноманітні джинсові моделі топ-дизайнерів, у них є щось спільне — висока ціна. Тому наша порада: шийте самі! Вийде оригінально і модно! Сьогодні можна купити різноманітну джинсову тканину: потерту, з бахромою, з зачіпками і т.д.

d40 Мода  джинси

Джинсова куртка

На жаль, сьогодні трохи втратила актуальність, але від цього не стала недоречною.

d63 Мода  джинсиd64 Мода  джинси

Джинсовий комбінезон

Коли я була маленькою, у мене був джинсовий комбінезон, згодом я його «пустила на шорти». Сьогодні не відмовилася б від комбінезона з шортами.

d59 Мода  джинсиd67 Мода  джинси

Джинсова спідниця

Згадайте початок 90-х! Спідниця-Мальвіна була такою модною, що в них ходили навіть до школи. Сьогодні D & G пропонує карколомний варіанти пишних джинсових спідниць з воланами.

d62 Мода  джинсиd61 Мода  джинси

Джинсове плаття

d51 Мода  джинсиd58 Мода  джинси

Джинсова сорочка

d54 Мода  джинсиd66 Мода  джинси

Джинсові шорти

Джинсові шорти — прекрасний одяг для літа! Так що не забувайте про них, якщо ви — щаслива володарка ідеальних струнких ніг.

d52 Мода  джинсиd53 Мода  джинси

Джинсовий піджак

Відмінне рішення для офісного стилю в п’ятницю. У той час як ваші колеги приходять на роботу в джинсах, подумайте про вихід у симпатичному джинсовому піджаку.

d56 Мода  джинсиd50 Мода  джинси

Джинсові сумки та взуття

Підходить справжнім поціновувачам джинсової тканини!

d55 Мода  джинсиd65 Мода  джинси

Джерело: ya-modnaya.ru