Випускні плаття 2011

Продовжуємо огляд нових колекцій випускних платтів. Адже, для того, щоб спогади про випускний залишилися найяскравіші слід вибрати ідеальний наряд. Випускницям доведеться перебрати дуже багато платтів в пошуках кращого.

Модні випускні плаття року 2011 сексуальні, елегантні і дуже стильні, популярні кольори – це всілякі відтінки червоного, чорний, відтінки зеленого, фіолетового та жовтого. Модний подіум майорів випускними платтями з принтами. У 2011 стильному випускному платтю пасуватиме будь-яка довжина, модні колекції рясніють і довгими платтями і короткими платтями довжиною до коліна.

Короткі випускні платя: практичні і зручні

Модні силуети це: вузькі плаття до коліна з відкритим верхом, пишні короткі плаття 2011 до коліна або трішки нижче коліна, вузькі без бретелей плаття-міні, вузькі міні-плаття з підставними плечима і довгими рукавами.

Довгі випускні плаття 2011: класика випускних вечорів

Модні силуети це: класична або занижена талія плаття, пишні спідниці платтів або спідниця яка від талії переходить до широкого низу.

Хвилясті і розкльошені випускні плаття 2011: найжіночніший варіант

Модні силуети це: верх платтів по фігурі, розкльошена спідниця до підлоги.

Декор випускних платтів вишуканий і вельми різноманітний. Взагалі законодавці випускної моди представили наряди для випускного на будь який смак.

Модні плаття на випускний на відео, до вашої уваги.