Випускні плаття 2011

Загрузка...

випускні плаття 2011 Випускні плаття 2011

Продовжуємо огляд нових колекцій випускних платтів. Адже, для того, щоб спогади про випускний залишилися найяскравіші слід вибрати ідеальний наряд. Випускницям доведеться перебрати дуже багато платтів в пошуках кращого.

Модні випускні плаття року 2011 сексуальні, елегантні і дуже стильні, популярні кольори – це всілякі відтінки червоного, чорний, відтінки зеленого, фіолетового та жовтого. Модний подіум майорів випускними платтями з принтами. У 2011 стильному випускному платтю пасуватиме будь-яка довжина, модні колекції рясніють і довгими платтями і короткими платтями довжиною до коліна.

Короткі випускні платя: практичні і зручні

Модні силуети це: вузькі плаття до коліна з відкритим верхом, пишні короткі плаття 2011 до коліна або трішки нижче коліна, вузькі без бретелей плаття-міні, вузькі міні-плаття з підставними плечима і довгими рукавами.

Довгі випускні плаття 2011: класика випускних вечорів

Модні силуети це: класична або занижена талія плаття, пишні спідниці платтів або спідниця яка від талії переходить до широкого низу.

Хвилясті і розкльошені випускні плаття 2011: найжіночніший варіант

Модні силуети це: верх платтів по фігурі, розкльошена спідниця до підлоги.

Декор випускних платтів вишуканий і вельми різноманітний. Взагалі законодавці випускної моди представили наряди для випускного на будь який смак.

Модні плаття на випускний на відео, до вашої уваги.