Весільні зачіски на коротке волосся

Загрузка...

Мода на короткі жіночі стрижки триває. І багато молодих дівчат віддають перевагу саме таким стрижкам. Адже вони практичні і стильні. Але як же бути, якщо намічається весілля? Хочеться виглядати справжньою принцесою в цей день. Красиву і в той же час елегантну весільну зачіску можна зробити і на коротке волосся. Потрібно лише врахувати деякі нюанси.

Весільні зачіски на коротке волосся: аксесуари

Спробуйте поекспериментувати з різними способами укладки. Можна використовувати обручі, невидимки, шпильки. Спробуйте уявити, як ці аксесуари будуть виглядати з тією чи іншою зачіскою. Спробуйте зробити пробну зачіску. Щоб остаточно не заплутатися, кожен готовий варіант можна сфотографувати. До того ж, так ви ще краще зможете оцінити, як ви будете виглядати з тієї чи іншої зачіскою. Адже ви побачите себе як би з боку.

Ефектно і незвично виглядає фрагмент квітки, викладений з коротких локонів. А якщо ще прикрасити таку зачіску живими квітами або перлами, ви будете виглядати ніжно і неповторно. До того ж, така зачіска чудово поєднується з фатою. Тільки врахуйте, що волосся потрібно буде гарненько закріпити лаком.

1 Весільні зачіски на коротке волосся

10 Весільні зачіски на коротке волосся

Весільні зачіски на коротке волосся: локони

Є і такий варіант. Накрутіть на маківці волосся на плойку. Але для того, щоб зафіксувати зачіску, використовуйте засоби для текстурування, а не для фіксації. Дочекайтеся, поки локони охолонуть, і лише тоді пройдіться пальцями з нанесеним на них невеликою кількістю воску по волоссю. Віск створить текстуру саме в тих місцях, де це необхідно. Тільки врахуйте, що після цього волосся розчісувати не можна, інакше зачіска вийде пишною. В кінці прикрасьте зачіску шпильками зі стразами або діадемою.

7 Весільні зачіски на коротке волосся

5 Весільні зачіски на коротке волосся

4 Весільні зачіски на коротке волосся

Весільні зачіски на коротке волосся: живі квіти

Абсолютно безпрограшний варіант для денної церемонії — це суперкоротка весільна зачіска, прикрашена живими квітами. Ви будете виглядати просто чарівно! А ось для вечірньої весільної церемонії можна лише зачесати волосся назад і зафіксувати гелем або воском. До такої зачіски намагайтеся дуже ретельно підбирати сережки, так як вони будуть відразу ж кидатися в очі.

Якщо ви прихильниця коротких стрижок, але на весілля вам би хотілося зробити зачіску на довгому волоссі, сьогодні це не проблема. У салоні ви можете замовити таку послугу, як нарощування волосся. Або ж за вашим бажанням вам спорудять прекрасну зачіску з використанням накладних локонів, прядок волосся або кіс.

Весільні зачіски на коротке волосся (фото)

13 Весільні зачіски на коротке волосся

11 Весільні зачіски на коротке волосся

12 Весільні зачіски на коротке волосся

2 Весільні зачіски на коротке волосся

3 Весільні зачіски на коротке волосся

8 Весільні зачіски на коротке волосся

9 Весільні зачіски на коротке волосся

Джерело: o-volosah.ru