Весільні зачіски на довге волосся

Весільна зачіска — важливий елемент образу нареченої. З її допомогою можна вдало скоректувати форму обличчя, підкреслити достоїнства і приховати недоліки. Волосся завжди вважалося основною прикрасою нареченої, а доглянуте довге і блискуче волосся, укладене в красиву зачіску, зроблять наречену справжньою королевою. Весільних зачісок і укладок на довге волосся безліч. Але як вибрати найбільш підходящу?

У день весілля все повинно бути ідеально, так як це урочиста і важлива подія в житті закоханих. Вибрати весільну зачіску може порадити професійний майстер, який втілить всі мрії нареченої в реальність. Майстер повинен мати велике портфоліо з зачісками на довге волосся. З перукарем-стилістом потрібно познайомитися заздалегідь і обговорити всі деталі. Перед остаточним вибором можна зробити попередні весільні зачіски, щоб підібрати ідеальний варіант.

Будь-яка весільна зачіска — це велика відповідальність, праця, досвід і професіоналізм. Особливо складно робити зачіску на весілля, якщо у нареченої довге кучеряве волосся. Хоча саме з такого волосся виходять шикарні весільні зачіски. За допомогою кучерявого волосся можна створити романтичний, жіночний і кокетливий образ. Варіантів безліч.

Весільні зачіски на довге кучеряве волосся

Можна зробити спадаючі на плечі, що обрамляють обличчя, рівні блискучі кучері. Їх прикрашають діадемою, красивою квіткою, фатою або шпилькою. Другий варіант — зібрані на верхівці кучері, яким професійний перукар надасть форму квітки. Прикрасити таку зачіску варто намистинками, квітками в тон сукні або кольору волосся. До будь-якої зачісці підійде жива квітка з букета нареченої. Здається, що розкішне весільне вбрання, букет і зачіска нареченої — це єдине ціле, неповторний образ чарівної принцеси.

Додати блиск кучерям можна за допомогою воску, спрею зі світловідбиваючими частинками. Наречена буде виглядати незрівнянно. Громіздкі прикраси для пишних кучерів не підходять. Тим більше, вони можуть заплутатися в локонах і витягнути їх досить складно. Заздалегідь варто подбати про здоров’я волосся, щоб весільна зачіска виглядала ідеально.

Свадебные прически на длинные волосы

Весільні зачіски на довге пряме волосся

Майстри дуже люблять робити весільні зачіски з прямого довгого волосся. Відмінний вибір — гладкі, блискучі локони, прикрашені короною або діадемою. Така стильна зачіска виглядає розкішно. З прямим довгим волоссям можна робити що завгодно. Наприклад, укласти у високу зачіску. Пряме волосся можна розгладити праскою, тоді вони ще більше будуть виблискувати на сонці. Майстер може заплести довге волосся в косу, прикрасити їх квітами — це підходить для юних романтичних наречених.

Свадебные прически на длинные волосы

Весільні зачіски на довге волосся — деталі

Не фарбуйте волосся перед весіллям, не потрібно експериментувати. Ламке волосся потрібно лікувати заздалегідь, за 2-3 міс. до торжества. Половина успіху весільної зачіски — це природна краса та здоров’я волосся. І не забувайте аксесуари — корони, діадеми, шпильки, шовкові або натуральні квіти — все це дозволить зробити весільну зачіску незабутньо красивою.

Свадебные прически на длинные волосы