Босоніжки: прикраса для жіночих ніжок

Спекотними літніми днями легкості і прохолоди жадають не тільки наші розігріті тіла, але й ніжки. Без сандалій і босоніжок тут просто не обійтися! І вони повинні бути не просто максимально зручними та комфортними, але й гармонійно поєднуватися з настроєм всього літнього антуражу. Більшість дизайнерів зійшлися на думці, що босоніжки — не просто взуття, а саме справжня прикраса для чарівних жіночих ніжок.

Босоніжки на високих підборах

Якщо постаратися, то можна знайти і класично-стримані моделі босоніжок, без будь-яких прикрашуючих надмірностей, але все ж превалюють в модних колекціях саме фантазійні жіночі босоніжки з помітними декоративними деталями: бантами, ремінцями, камінням, пір’ям. Каблук варіюється від повного нуля до нескінченності. Ширина каблука теж різна, але надмірної масивності та кубізму не спостерігається. Жіночні образи швидше потребують вишуканості шпильки, ніж незграбної неотесаності об’ємних підборів. Нерідко моделі на шпильці доповнені платформою. Любительки носити взуття на танкетці, обов’язково знайдуть босоніжки на танкетці і для себе коханих.

Вишуканий сірий Якщо вже вирішили віддати перевагу стриманості, краще зробити це не за допомогою форми, а за допомогою кольору. Тому для формальних ситуацій з переважно класичним дрес-кодом вибираємо жіночі босоніжки сірого і чорного кольорів, тим більше що підійдуть такі моделі під дуже широкий спектр одягу.

Яскрава безтурботність Барвисті босоніжки з візерунками і принтами допоможуть забути про проблеми і весело крокувати по життю в ногу з літом, щастям, радістю. Казкові босоніжки схожі на соковиті фрукти, зігріті яскравим південним сонцем, тільки-тільки зірвані з гілки. Як прекрасна порція літа на дамській ніжці!

Модні деталі босоніжок

На піку популярності жіночність і все з нею пов’язане — розкіш, гламур,  ефектність: шпилька, банти, камені, фенечки, плетіння. Дуже цікаво виглядають босоніжки на високих підборах а-ля чоботи з багатою шнурівкою. Чудова літня заміна улюбленим багатьма зимовим чобіткам. Модні босоніжки можна описати дуже просто: шик, блиск, краса!

Джерело: miomoda.ru