Атласне плаття — вбрання для королеви

Ця тканина популярна не тільки у вечірніх нарядах, але і в одязі на кожен день. Сьогодні атласну сукню можна носити не тільки ввечері, а й удень. Головне — вибрати фасон і колір.

a1 Атласне плаття  вбрання для королеви

Сукня з атласу

Батьківщина атласного полотна — Китай. Саме тут ще в III столітті до нашої ери зародилося шовківництво. А атлас не що інше, як щільний шовковий матеріал з блискучою лицьовою поверхнею. У перекладі з арабської атлас означає «гладкий». У всі часи він вважався символом розкоші.

a3 Атласне плаття  вбрання для королеви

Атласна сукня

Пристрасною прихильницею атласу була легендарна маркіза де Помпадур, її ім’ям навіть названий один із сортів цієї тканини. А сама маркіза завдяки вишуканому вбранню мала шалений успіх у чоловіків. З роками популярність атласу тільки росла. І сьогодні атласні одяг та аксесуари — справжній хіт сезону!

a7 Атласне плаття  вбрання для королеви

Атласна сукня — з чим носити

З увагою варто підійти до вибору взуття, якщо збираємося одягнути сукню міні — воно відкриє ваші ноги і приверне до них підвищену увагу.

a8 Атласне плаття  вбрання для королеви

Маленька сумочка з атласної тканини, розшита паєтками, бісером або стразами може дуже вдало поєднуватися з прикрасами, які ви одягнете, наприклад, з перлами і діамантами, вставленими в срібло чи золото, чи старовинною брошкою.

По-особливому сексуально з коротеньким платтям з атласу будуть виглядати панчохи в дрібну сіточку.

a9 Атласне плаття  вбрання для королеви

Атласна сукня — фото

Загрузка...

Роки йдуть, а атласна сукня не втрачає своєї актуальності і в наші дні. Сукня з атласу для торжества або коктейлю продовжує бути універсальною і незамінною. Атласна сукня може бути однотонна або строката, довга або коротка, закрита або з відкритою спиною (декольтованою) — все залежить тільки від вашого бажання.

a12 Атласне плаття  вбрання для королеви

a13 Атласне плаття  вбрання для королеви

a14 Атласне плаття  вбрання для королеви

a2 Атласне плаття  вбрання для королеви

a4 Атласне плаття  вбрання для королеви

a5 Атласне плаття  вбрання для королеви

a6 Атласне плаття  вбрання для королеви

a10 Атласне плаття  вбрання для королеви

a11 Атласне плаття  вбрання для королеви

Джерело: ona-znaet.ru